Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia PPF

Folia PPF

Folia do ochrony lakieru autach

folia ppf ochronna

 

Folie PPF

Skuteczna ochrona lakieru w aucie

Na rynku można znaleźć wiele produktów służących do zabezpieczenia i poprawy wyglądu lakieru w aucie począwszy od całej masy wosków, powłok kwarcowych, teflonowych czy ceramicznych. Od pewnego czasu dołączyła do tej grupy folia ochronna PPF.

 

Bezbarwna folia do ochrony lakieru PPF występuje w 3 odmianach:
- folia PPF Standard Gloss
- folia PPF Platinium Gloss

- folia PPF Platinum Matt


Obie bezbarwne folie ochronne PPF mają wspólną najważniejszą cechę SAMOREGENERACJI FOLII tzn. rysy powstałe na powierzchni folii zabliźniają się pod wpływem ciepła. Różnią się one pomiędzy sobą kilkoma detalami.

 

- Folia PPF typu Platinium ma lepsze właściwości hydrofobowe. Lepiej gromadzi wodę w krople i ją odprowadza,

- Folia PPF Platinium jest łatwiejsza w położeniu i montażu dla instalatorów. Jest niezauważalna gołym okiem na lakierze. Po jej prawidłowej instalacji nie widać kompletnie śladów jej montażu jeśli została położona zgodnie ze sztuką.

 

Gdy tyko folie ochronne PPF marki LLumar pojawiły się na rynku zaczęły robić furorę. Są one wykorzystywane nie tylko na samochodach osobowych ale również na autach specjalistycznych, które są przeznaczone do specjalnych zadań w terenie. Zabezpiecz lakier auta, łodzi, samolotu przed niepotrzebnymi i wysokimi kosztami malowania i regeneracji powłoki lakierniczej - lakieru.

 

Coraz częściej folie PPF do ochrony lakieru trafiają na auta zabytkowe oldtimery, auta kolekcjonerskie, kampery, multivany, przyczepy kempingowe, vany, furgonetki, auta sportowe, samochody terenowemotocykle, motory, rowery, rowery elektryczne, hulajnogi, skutery, boxy samochodowe.

 

Folia PPF jest wykorzystywana również jako ochrona lakieru auta terenowego, kombi, na samochody elektryczne, na auta w wypożyczalni samochodowej, na auta w wynajmie długoterminowym, na samochody w leasingu, autach klasy Premium, Standard oraz jako folia ochronna do zabezpieczenia kadłubów łodzi żaglowych i motorowych, skuterów wodnych jet-ski, skrzydeł oraz kadłubów małych samolotów - awionetek. Dlaczego?

Zalety folii PPF - niewidocznej folii na lakier auta

1) Doskonała klarowność materiału po profesjonalnym zainstalowaniu - jest niemal nie zauważalna.
2) Najwyższy stopień zabezpieczenia. Folia na lakier samochodowy PPF chroni przed obiciami od kamieni, rysami czy otarciami parkingowymi (jest wstanie ochronić lakier przed aktami wandalizmu np. rysowanie kluczem).
3) Właściwości samoregeneracji - rysy powstałe na powierzchni folii ochronnej znikają pod wpływem ciepła.
4) Właściwości hydrofobowe - gromadzi wodę w krople i odprowadza ją.
5) Idealne dopasowanie folii do danego elementu dzięki cięciu formatek przez ploter.
6) Bezbarwna ochrona lakieru na długie lata zapewni folia do ochrony lakieru.

 

 

Folie PPF - niewidoczna folia ochronna na lakier auta

Folia PPF jest wykorzystywana jako niewidoczne zabezpieczenie i ochrona lakieru auta. Folie ochronne PPF można zastosować na dowolny element lakierowany w aucie. Stosuje się ją również na lampy czołowe, lusterka, klamki, ranty drzwi czy na powierzchnie wykonane z karbonu i piano Black.

 

Stosując folie do ochrony lakieru Twoje auto może wyglądać jak nowe przez długie lata. Żywotność folii PPF waha się od kilku do kilkunastu lat w zależności od wybranego produktu. Na folie bezbarwne do ochrony lakieru auta udzielana jest gwarancja producenta na żółknięcie i pęknięcia po jej instalacji.

- folia PPF Platinium - 10 lat gwarancji
- folia PPF Standard - 5 lat gwarancji

Folia PPF bezbarwna folia do ochrony lakieru jest dostępna u nas w rolkach o wymiarach:

- 0,61m x 30,5m

- 1,22m x 30,5m

- 1,52m x 15,3m

- 1,83m x 15,3m - NOWOŚĆ

 

Różne wymiary rolek w jakich występuje folia ochronna na lakier auta pozwalają bez żadnych ograniczeń stosować ją jako zabezpieczenie znacznie większej powierzchni auta bez łączenia. Dzięki temu ochrona zabezpieczonego - oklejonego elementu karoserii będzie jeszcze mniej widoczna, a powłoka jeszcze trwalsza i bardziej wytrzymała.

 

Jeśli jesteś zainteresowany produktem jakim jest folia ochronna na lakier i zabezpieczeniem samochodu folią PPF skontaktuj się z nami. Jest to doskonała ochrona lakieru Twojego samochodu na długie lata.  Kup folie ochronne PPF do samodzielnego montażu lub zamów folie ochronne na lakier (folie PPF) razem z montażem.

 

Folia ochronna na samochód PPF - Bezbarwna folia do ochrony lakieru


przyciemnianie szyb w budynkach

 

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.