Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia PPF Platinum Extra
 

Folia do ochrony lakieru auta

Najbardziej wytrzymała folia ochronna na auto PPF Platinum Extra


Pierwotne i najważniejsza zadanie stojące przed bezbarwną folią do ochrony lakieru to jego zabezpieczenie w jak najwyższym stopniu przed różnego rodzaju uszkodzeniami tj. obiciami od kamieni otarciami, zatarciami czy aktami wandalizmu. Wychodząc naprzeciw rynkowej modzie coraz cieńszych folii ochronnych ( które teoretycznie łatwiej się aplikują ) LLumar wprowadza grubszą bezbarwną folię o 50 % w stosunku do standardowego PPF-a od LLumar. W naszej ofercie znajdziecie bezbarwną folię ochronną o grubości 300 mikronów.


Dlaczego taki produkt folia ochronna PPF o grubości 300 mikronów?

- jeszcze wyższy poziom zabezpieczenia w stosunku do coraz cieńszych folii konkurencji 300 mikronów naprzeciw 150 -170 mikronom,
- doskonały połyski i wygląd ( folia jest niemal nie zauważalna po zainstalowaniu,
- właściwości samo regeneracji,
- właściwości hydrofobowe,
- 10 lat gwarancji producenta.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Folia mimo swojej grubości bezbarwną folię ochroną aplikuje się w sposób niemal taki sam jak folię PPF Platinum. Folia dostępna jest wyłącznie dla Akredytowanych firm współpracujących z LLumar Polska.


Folia ochronna LLumar Platinum Extra dzięki swoim właściwościom doskonale spisuje się na autach biorących udział w różnych sportach motorowych ventach motoryzacyjnych, autach terenowych jest również z powodzeniem stosowana na autach cywilnych, które wykonują duże przebiegi po autostradach.


Folia ochronna PPF Platinum Extra
dostępna jest w rolkach o szerokości:
1,52m x 15,25 mb
0,61m x 30,5 mb

 

wroc do katalogu produktow


Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.