Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Dlaczego warto stosować folie na progi samochodowe?

Dlaczego warto stosować folie na progi samochodowe?

Zabezpieczenie progów auta folią ochronną

 

 

dlaczego warto stosować folie na progi samochodowe

Progi samochodowe to newralgiczne miejsce auta szczególnie narażone na uszkodzenia. Sporo uszkodzeń powstaje w momencie wsiadania i wysiadania z samochodu. Kolejnym momentem powstawania uszkodzeń jest podróżowanie w szczególności w autach z napędem 4x4, gdzie lecące spod kół kamyczki piaskują powierzchnię progów, narażając na korozję.

Podczas wsiadania do samochodu bardzo często próg zostaje obtarty przez obcas buta lub stawanie na progu w celu np. zdjęcia czegoś z bagażnika dachowego. Te uszkodzenia przyspieszają korozję auta. Mają również wpływ na jego estetykę.

Zabezpieczenie progów w aucie folią ochronną rozgranicza się na:
- zabezpieczenie części wewnętrznej progów auta,
- zabezpieczenie części zewnętrznej progu.


Skuteczna ochrona progów auta przed porysowaniem

Progi samochodowe można zabezpieczyć każdą z dostępnych u nas folią ochronną PPF. Jednak najczęstszej stosuje się najgrubszą z dostępnych w naszej ofercie, czyli folię PPF Extra 300 mikronów. Produkt doskonale zabezpiecza próg nawet przed najcięższymi uszkodzeniami:
- otarcia,
- zadrapania,
- kopnięcia,
- spadające elementy metalowe,
- sól,
- piasek,
- brud.

 

 

Folia PPF do zabezpieczenia progów samochodowych


Folie w każdej chwili możemy wymienić, jeżeli tego wymaga sytuacja. Sam montaż folii ppf na progach wewnętrznych nie jest kosztowny jednak jest bardzo użytkowym miejscem, gdzie się ją najczęściej stosuje. Nasi klienci najczęściej dobierają progi wewnętrzne i zewnętrzne do wybranych wcześniej pakietów zabezpieczeń lakieru folią. Jednak możliwe jest również wykonanie zabezpieczenia samych progów folią ochronną na życzenie klienta.

 

Montaż foli na progach samochodowych jest uzależniony od skomplikowania ilości elementów do oklejenia. Nie trwa to jednak dłużej niż kilka godzin. Gwarancja uzależniona jest od rodzaju zastosowanej folii ochronnej i wynosi od 5 do 12 lat pod warunkiem oklejenia na fabrycznym lakierze w autoryzowanym serwisie. Po zabezpieczeniu progów folią ochronną progi w samochodzie można myć tak samo jak lakier samochodu. Jednak podczas mycia myjką wysokociśnieniową należny zwrócić uwagę, aby nie przykładać mocnego strumienia blisko krawędzi folii, gdyż możemy ją poderwać. Folia ochronna na progi samochodowe odporna jest również na większość rozcieńczalników samochodowych, dlatego bez obaw możesz ją myć chemią dedykowaną do mycia lakieru samochodowego. 

 

 

Zapraszamy do naszych salonów
w Rzeszowie i Soninie.


  

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.