Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Powłoki ceramiczne
 

Powłoki ceramiczne

Folia VALOR PPF – bezbarwna folia ochronna

 

W LLumar nieustannie prowadzimy badania nad nowymi produktami i poprawiamy już istniejące, by zapewnić Wam, drodzy klienci, najlepszy z możliwych na rynku produktów, który będzie spełniał najwyższe oczekiwania i potrzeby. Idąc tą drogą w LLumar została opracowana nowa folia III generacji do ochrony lakieru auta typu PPF.

 

Folia ochronna Valor posiada właściwości hydrofobowe znane z topowych powłok ceramicznych Gtechniq, CarPro, Ceramic Pro, Fireball. Jest wykorzystywana tak jak inne powłoki ceramiczne przez firmy autodetailingowe. Montaż folii jest znacznie szybszy w porównaniu to standardowych folii PPF z racji zastosowania nowej generacji kleju. Folia ochronna PPF Valor nie wymaga corocznych serwisów tak jak ma to miejsce przy zastosowanych powłokach ceramicznych na lakierze samochodowym. Jest bezobsługowa. Folia Valor PPF odporna jest nawet na bardzo agresywną chemię, która jest w stanie uszkodzić powłoki ceramiczne. W odróżnieniu od powłok ceramicznych folia Valor ma najwyższy poziom zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi lakieru. Folia Valor PPF odporna jest nawet na bardzo agresywną chemię, która jest w stanie uszkodzić powłoki ceramiczne. W odróżnieniu od powłok ceramicznych folia Valor ma najwyższy poziom zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi lakieru. Folia Valor po zaaplikowaniu na lakierze auta nadaje mu bardzo wysoką szklistość znaną z powłok ceramicznych.

 

Folia z właściwościami powłoki ceramicznej

Doskonałe kropelkowanie się wody, pozwala na zdecydowanie łatwiejsze czyszczenie folii i pozostawia ją czystszą przez dłuższy czas. Hydrofobowość folii Valor można śmiało porównać do topowych wysokohydrofobowych powłok ceramicznych. Nowa folia ochronna posiada też niespotykaną jak dotąd szklistość i połysk. Dzięki czemu zaaplikowana na lakier auta podbija jego połysk. W związku z tym Twoje aut wygląda jeszcze bardziej zjawiskowo. Folia ochronna VALOR zabezpieczająca lakier auta jest również 25% odporniejszy na wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

 

Folia ochronna III generacji ma również najdłuższą oferowaną przez nas gwarancję producenta wynoszącą 12 lat.Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych.

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

valor ppf powloki ceramiczne