Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia PPF Standard Gloss
 

Folia do ochrony lakieru auta PPF

Bezbarwna folia ochronna na auto PPF Standard Gloss


Bezbarwna folia ochronna na lakier auta PPF STANDARD GLOSS poliuretanowa o grubości 180 mikronów zaprojektowana z myślą o ochronie powłoki lakierniczej przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi tj. obicia od kamieni, rysami, przetarciami i porysowaniem na parkingu oraz celowymi aktami wandalizmu. Folia ochronna PPF Standard Gloss jest bezbarwna i po zainstalownaiu niewidoczna. Po właściwym zainstalowaniu na danym elemencie nie ingeruje również w strukturę lakieru.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Co więcej folia samochodowa PPF jest demontowalna z danego elementu bez większych przeszkód jeśli jest to wykonane w sposób właściwy. Produkt ten posiada właściwości samoregeneracji, co powoduje iż rysy powstałe na jego powierzchni są w stanie się zabliźnić pod wpływem ciepła. Folia samochodowa PPF znajduje zastosowanie również na elementach wykonanych w technologi "black piano".

 

Dostępne rolki folii PPF Standard Gloss:
0,61 m x 30,5 mb
1,22 m x 30,5 mb
1,52 m x 15,3 mb


Jest sprzedawana również na mb oraz na wyplotowane gotowe formatki pod dany model auta.


wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.