Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie antywłamaniowe

 

Folie antywłamaniowe

Antywłamaniowa folia ochronna na okna

 

 

folie antywłamaniowe

Nowo budowane budynki banków, instytucji finansowych, czy urzędów zazwyczaj wyposażone są w szyby o podwyższonej klasie bezpieczeństwa P2A lub wyższej. Często jednak zdarza się, że budynki, lub tylko ich części, zmieniają swoje przeznaczenie i sposób użytkowania i wówczas występuje konieczność zmiany właściwości standardowych szyb poprzez nadanie im właściwości szyby antywłamaniowej.

 

Folia antywłamaniowa LLumar SCL PS13 o grubości 325 mikronów nadaje zwykłej szybie status szyby antywłamaniowej klasy P2A, zgodnej z normą EN 356. A to wszystko bez konieczności wymiany okien na nowe o podwyższonej wytrzymałości. Doskonale sprawdza się również w miejscach takich jak mieszkania umiejscowione na parterach budynków, czy w domach prywatnych. Stanowi w ten sposób niewidzialną tarczę, która utrudnia włamanie i wtargnięcie do wnętrza.

 

Transparentna folia chroniąca przed włamaniem

 

Naklejona folia antywłamaniowa LLumar SCL PS13 po wewnętrznej stronie pomieszczenia, nawet w przypadku wielokrotnego uderzenia i spękania szyby utrzymuje szkło w całości, blokując możliwość wtargnięcia do pomieszczenia. Powszechnie folia antywłamaniowa LLumar SCL PS13 stosowana jest jako alternatywa dla montażu krat w oknach na parterach budynków użyteczności publicznej, będąc rozwiązaniem zdecydowanie bardziej estetycznym oraz tańszym. Pomimo swojej grubości jest całkowicie transparentna i przy poprawnym montażu niezauważalna zarówno dla użytkowników jak i potencjalnego intruza.

 

 

 

 
Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.