Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  O marce

O marce LLumar

Największy producent folii okiennych

Na całym świecie wykorzystujemy szkło. Instalując okna oczekujesz podstawowych właściwości takich jak: ochrona przed deszczem, chłodem oraz możliwość spojrzenia przez szybę. My zaś patrzymy na nie w inny sposób - jak na nieskończoną możliwość zmiany, poprawy oraz ochrony życia ludzi na całym świecie.
 producent folii okiennych llumar

Dbamy o to co dla Ciebie ważne

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić dodatkową ochronę dla wszystkiego co jest dla Ciebie ważne - rozpoczynając od zdrowia i komfortu Twoich bliskich, dla pracowników, podczas jazdy samochodem, a ponadto zmniejszając rachunki za energię. Duży wybór produktów oraz wszechstronnośc ich zastosowania sprawia, że każdy dobierze odpowiednie folie na okna i do samochodu dla siebie.

Od ponad 55 lat folie przeciwłoneczne LLumar są wykorzystywane do:


  • Kontrolowania nasłonecznienia - zapewniając ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem jak również chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem UV
  • Obniżania kosztów energii - do 40% dla gospodarstw domowych oraz średnio do 15% dla budynków komercyjnych.
  • Poprawy komfortu jazdy autem, stylu auta i prywatności wewnątrz kabiny samochodu

Poprzez to, że nigdy nie poszliśmy na kompromis, LLumar został największym producentem folii okiennych, które są najchętniej kupowane na całym świecie. Folie przeciwsłoneczne w różnych seriach i rodzajach; folie do ochrony lakieru auta, folie do przyciemniania szyb, folie ozdobne na szyby i przeszklenia oraz folie ochronne i antywłamaniowe na okna są naszymi najdoskonalszymi produktami ponieważ doprowadziliśmy je do perfekcji.

 

Nieustannie dążymy do ulepszania naszych produktów, aby zapewnić wszystkim znacznie większy komfort i bezpieczeństwo w ich domu, miejscu pracy czy samochodzie.

Jeśli jesteś gotowy na poprawienie swojego spojrzenia na świat i chcesz zobaczyć, jak duże znaczenie ma dodatkowa ochrona w życiu - skontaktuj się z nami! Sprawdź nasze folie na okna oraz folie samochodowe.

 Skuteczne folie przeciwsłoneczne
O marce

folie na okna llumar pwj

Folie okienne LLumar poprawiają
ochronę domów, firm,
a także samochodów na całym świecie.

O producencie

folie llumar pwj

LLumar jest wiodącym producentem
i dystrybutorem wysokiej jakości folii okiennych na całym świecie.

Zrównoważony rozwój

folie ochronne llumar pwj

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby pozytywnie
wpływać na otoczenie wytwarzając produkty,
które poprawiają jakość życia i środowiska.