Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia anty UV

 

Folia anty UV

Folie redukujące szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe

 

 

folia anty uvFolia anty UV jest produktem dostosowanym do każdego rodzaju szkła. Folia ta montowana jest od wewnętrznej strony okna - pakietu szyb. Po profesjonalnym zainstalowaniu jest produktem niezauważalnym. Dodatkowo nie przyciemnia pomieszczenia, a co najważniejsze eliminuje 99,9% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego (UV).

Skutecznie eliminuje fale UV-A / UV-B i UV-C, co jest potwierdzone przeprowadzonymi badaniami na zlecenie LLumar w niezależnych laboratoriach.

Zastosowanie tych folii z filtrem UV skutecznie zabezpiecza elementy wnętrz takie jak:

- podłogi naturalne,
- dzieła sztuki,
- księgozbiory,
- obrazy,
- ubrania na wystawach,
- wszystko, co drogocenne i wartościowe, a na to promieniowanie ma destrukcyjny wpływ.

Folia anty UV AU85

Folie anty UV nie zmieniają barwy światła w pomieszczeniu. Nie zmieniają również wyglądu szyb i witryn. Są produktami w 100% transparentnymi. Nie ograniczają w żaden sposób widoczności z zewnątrz do środka pomieszczeń i ze środka na zewnątrz.

Znajdują one zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej:

- muzeach,
- galeriach sztuki,
- domach i willach,
- witrynach sklepowych,
- bibliotekach i czytelniach,
- i innych.

Folia anty UV na okna o symbolu AU 85 to folia przeciwsłoneczna wewnętrzna. Sprzedawana jest w jednej szerokości - 152 cm (na metry bieżące lub pełne rolki 30,5 m. bieżącego). Na folie anty UV udzielana jest gwarancja producenta do 7 lat (pod warunkiem przeprowadzenia montażu przez wykwalifikowanego instalatora).

Produkt atestowany jest przez producenta zgodnie z europejskimi normami EN 410 i EN 673. Sposób montażu foli anty UV AU85 jest bardzo zbliżony do pozostałych folii przeciwsłonecznych.

 

Zobacz naszą najnowszą realizację z wykorzystaniem folii anty UV na oknach w galerii sztuki.

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.