Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Bezinwazyjne przyciemnianie szyb

 

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb samochodowych folią metoda bezinwazyjna

 

 

bezinwazyjne przyciemnianie szybNa filmie przedstawiamy przyciemnianie szyb samochodowych metodą bezinwazyjną. Polega ona na ograniczeniu do minimum konieczności demontowania elementów w aucie, tapicerki, listw w celu uniknięcia niepotrzebnych uszkodzeń czy trzeszczenia plastików po ponownym ich zamontowaniu.

 

Metoda bezinwazyjna nie powoduje również utraty gwarancji w przypadku nowych samochodów. Przyciemnianie szyb w aucie metodą bezinwazyjną jest bardzo bezpieczną metodą instalacji i całkowicie odwracalną. 

Folia ceramiczna IRX do przyciemniania szyb

Folia do przyciemniania szyb samochodowych - ceramiczna folia samochodowa IRX to połączenie dwóch technologii Lati / CTX i serii folii AIR. W połączeniu tych dwóch technologii powstała jeszcze trwalsza folia, która nie tylko redukuje działanie energii słonecznej, ale także niweluje promieniowanie podczerwone. Dzięki temu podróżowanie samochodem staje jeszcze bardziej komfortowe.

 

Przyciemnianie szyb folią IRX metoda bezinwazyjna

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.