Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia poliuretanowa

 

Folia poliuretanowa

Folie typu PPF

 

 

folia poliuretanowa Technologia poliuretanu, dzięki swoim właściwościom technicznym, znalazła zastosowanie w bezbarwnych foliach ochronnych, dzięki bardzo wysokiej elastyczności, absorbowaniu energii uderzenia, wytrzymałości na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Te czynniki sprawiły, że poliuretan na dobre zagościł w technologii produkcji folii ochronnych na samochodów - folii samochodowych. Jego różne rodzaje - grubości, odmiany dają możliwość produkcji folii o różnych właściwościach.

Grubość poliuretanu determinuje w dużym stopniu grubość folii ochronnej, gdyż ten materiał stanowi podstawy i istotny wkład w budowie folii.

Jakość poliuretanu przekłada się na jakość folii i jej żywotność. Na rynku dostępnych jest wiele produktów - folii na bazie poliuretanu - Xpel, Premiumshield, Cliefdesigne, Stek, inne.

 

Ochronne folie na samochód

Folia poliuretanowa LLumar

Produkty - folie poliuretanowe firmy LLumar testowane są w teście przyspieszonego starzenia, który ma za zadanie pokazać jak będzie zachowywał się produkt po kilkunastu latach użytkowania.

Pochodnymi folii poliuretanowych są folie typu PPF. Ta technologia termoplastycznego poliuretanu jest stosowana w wielu dziedzinach życia w motoryzacji, przemyśle lotniczym i medycynie. W zależności od producenta grubość poliuretanowej folii PPF oscyluje pomiędzy 100 a 300 mikronów. Grubość determinuje wyższy stopień ochrony i wytrzymałości każdego produktu.

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.