O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia PPF Platinum Gloss Bond
 

Folia do ochrony lakieru auta Platinum Gloss Bond

Udoskonalona wersja folii ochronnej Platinium


Najnowsza innowacja w serii folii Platinum. Produkt posiada wszystkie właściwości tej serii produktów, czyli 190 mikronów grubości właściwości samoregeneracji i właściwości hydrofobowe. Platinum Bond została opracowana z myślą o bardzo zaawansowanych instalatorach bezbarwnych folii ochronnych, oczekujących od folii jak najlepszej współpracy podczas jej aplikowania.

 

 

Zastosowanie innowacyjnego kleju spowodowało, iż instalacja folii jest jeszcze szybsza i łatwiejsza dla zaawansowanych instalatorów. Zdecydowanie łatwiej zawijać ranty przy zastosowaniu wersji Bond. Doskonale współpracuje ona również z preparatem HI-TAK dostępnymi u nas w sprzedaży. Szybsza adhezja lepkość kleju, powoduje zdecydowane przyspieszenie pracy z bezbarwną folią ochronną od LLumar.

 

Folia Platinum Bond dostępna jest z rolki o szerokości 1,52 m.


wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.