Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia Windshield na szybę przednią auta

 

Folia Windshield na szybę przednią auta

Ochrona szyby przedniej w samochodzie przed rozbiciem

 

 

zabezpieczenie szyby czołowej bezbarwną folią

 W naszej ofercie handlowej pojawił się nowy produkt - folia do ochrony szyby przedniej firmy Windshield. Jest to folia samochodowa wysokiej jakości porównywalna, jeśli nie lepsza, z foliami do ochrony szyby czołowej takich producentów jak ClearPlex, Bray stosowanej przez firmy autodetailingowe na polskim rynku.

 

Właściwości folii - powłoki do ochrony szyby przedniej:
- doskonała ochronna szyby przed piaskowaniem,
- bardzo wysoka ochrona przed rozbiciem szyby,
- wysoka ochrona przed rysowaniem szyby,
- właściwości hydrofobowe ułatwiające samooczyszczenie,
- bardzo wysoka przepuszczalność światła widzialnego > 90%,
- folia niemal nie zauważalna po zainstalowaniu eliminuje >>99% szkodliwego promieniowania UV.

 

Stosując preparaty do pielęgnacji folii Windshield na szybie przedniej możemy znacząco wydłużyć jej żywotność i poprawić jej hydrofobowość.

 

 

 

Wytrzymała folia ochronna na przednią szybę

Folia Windshield o grubości 180 mikronów - 3 warstwowa wykonana na bazie TPU, dzięki temu jest bardzo plastyczna i łatwa w montażu dla instalatorów.

 

Stosując folię na szybie przedniej nie tylko zabezpieczamy ją przed odpryskami od kamieni i porysowaniem, ale dzięki hydrofobowości osiągamy efekt do zbliżonej wycieraczki. Woda jest znacznie łatwiej odprowadzana z szyby w trakcie jazdy w deszczu.

 

Dzięki wysokiej przepuszczalności światła zainstalowana folia na szybie nie zaburza funkcjonowania czujników umieszczonych w szybie przedniej. Dodatkowo nie zakłóca funkcjonowania pracy wyświetlacza head-up, coraz częściej stosowanego przez producentów aut. Dzięki redukcji szkodliwego promieniowania UV folia ochronna Windshield chroni również pasażerów przed promieniowaniem UV. 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.