Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Odbiór i transport samochodów na lawecie

 

Odbiór i transport samochodów na lawecie

Transport pojazdów od klienta do salonu

 

 

odbiór i transport samochodów na lawecie

Jesteś osobą zapracowaną, nie masz czasu lub po prostu nie masz jak dostarczyć samochodu do nasze firmy w Rzeszowie na kompleksowe zabezpieczenie auta folią? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy dodatkową usługę transportu aut na lawecie. Istnieje możliwość transportu auta na lawecie zamkniętej bądź otwartej, z dowolnego miejsca w Polsce lub za zagranicą.

 

W celu wykonania usługi odbieramy auto ze wskazanego adresu i dostarczamy do naszej firmy. Może się to odbywać w obie strony. Po wykonanej usłudze auto jest w ten sam sposób dostarczone pod wskazany adres.

 

W trakcie odbioru auta sporządzany jest protokół przekazania auta wraz z niezbędną inspekcją samochodu.
Transport samochodu chroni polisa ubezpieczeniowa!

 

Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas jak również spowoduje że auto wybrane prosto z salonu może trafić z niemal zerowym przebiegiem od razu na zabezpieczenie lakieru do naszej firmy.

 

Jest to usługa dodatkowo wyceniana.
Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska

 

 

folie ochronne na auto trasport od klienta na lawecie folie ochronne na auto trasport od klienta na lawecie folie ochronne na auto trasport od klienta na lawecie

 

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.