O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia PPF Platinum Matt
 

Folia do ochrony lakieru auta

Bezbarwna folia ochronna na auto PPF Platinum Matt LLumar


Wersja folii PPF do ochrony lakieru samochodowego w odmianie matowej. Folia ta jest dedykowana do ochrony lakieru w autach, które fabrycznie posiadają lakier w wersji matowej. Zastosowanie folii ochronnej na tego typu lakierach jest niemal niezbędnym zabiegiem. Wynika to głównie z tego iż wszelakie naprawy lakiernicze tego typu lakierów są bardzo skomplikowane i kosztowne.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Stosując tego typu folie PPF Matt do ochrony lakieru możemy w łatwy sposób zmienić wygląd pierwotnego lakieru z połysku na lakier w wydaniu matowym lub satynowym. Efekt końcowy uzależniony jest od tego na jaki jest pierwotny lakier na samochodzie.

 

Folia PPF Matt podobnie jak jego odmiana (folia PPF Platinum Gloss) - bezbarwna folia ochronna posiada właściwości samo regeneracji i bardzo dobre właściwości hydrofobowe. Sprzedaż Folii PPF Matt realizujemy w pełnych rolkach jak również w na metry bieżące.

 

Folia PPF Matt jest dostępna w rolkach:
1,52m x 15,3 mb | 1,22m x 30,5mb
Folia dostępna jest też w wariancie plotowanych,
gotowych formatek pod dany model auta.wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.