Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Demontaż folii samochodowej

 

Demontaż folii samochodowej

Usuwanie folii z lakieru auta

 

 

demontaz folii samochodowej

Demontaż folii samochodowej PPF jest uzależniony od rodzaju zastosowanej folii oraz od rodzaju kleju jaki został zastosowany na folii. Właściwy sposób demontażu zapewnia nam niepozostawanie dużej ilości kleju na lakierze auta. Jednak w słabych jakościowo produktach zdarza się pozostawienie go na powierzchni lakieru.


Demontaż folii samochodowej jest procesem praco i czasochłonnym. Jest uzależniony od rodzaju folii i zastosowanego kleju. Do sprawnego demontażu potrzebna są dwie osoby. Niekiedy po demontażu folii potrzebne jest wykonanie odświeżenia lakieru auta czyli wykonanie jego polerowania.


Ściąganie folii ochronnej z samochodu

Czas niezbędny do demontażu folii PPF jest ustalany indywidualnie po wykonaniu próbnego demontażu. Usługa demontażu folii jest wyceniana w oparciu o przewidywany czas realizacji całego zlecenia.

Podczas podejmowania decyzji o montażu folii PPF na samochodzie warto zwrócić uwagę na jakość produktu czyli folii PPF, jego żywotność i zebrać informacje o jej demontażu po zużyciu. Usunięcie folii może być bardzo kosztowne i pierwotnie zaoszczędzone pieniądze przy zakupie folii trzeba będzie wydać niepotrzebnie przy jej demontażu.

Podczas podejmowania decyzji o zakupie folii ochronnej na samochód warto zadać instalatorowi pytanie jak zachowuje się dany produkt podczas demontażu po upływie kilku lat i czy podejmie się jej usunięcie z lakieru auta.

 

 

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.