O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Przyciemnianie lamp samochodowych

Przyciemnianie lamp samochodowych

 Folia do przyciemniania i ochrony lamp auta

 

przyciemnianie lamp samochodowych

Przyciemnianie lamp samochodowych

Folia ochronna na reflektory

Folia do przyciemniania lamp samochodowych typu PPF jest to produkt wykonany z poliuretanu, który został specjalnie zabarwiony w dwóch tonacjach w celu zapewnienia efektu przyciemniania lamp. Dlatego folie ochronne na lampy często są określane jako jasne i ciemne. Folie na lampy są foliami bezpiecznymi ponieważ nie pogarszają jakości światła i nie załamują go.

 

Zastosowanie folii do przyciemniania świateł, reflektorów w aucie nie wpływa niekorzystnie na moc świetlną reflektorów. Przy użyciu naszych folii można przyciemniać reflektory w każdym modelu samochodu (SUV, VAN, autach luksusowych, premium, samochodach sportowych, autach osobowych, dostawczych, ciężarowych) bez względu na ich kształ i sposób zamontowania w aucie.

 

Jest to doskonałe połączenie folii do przyciemniania lamp z folią do ochrony lakieru, którą również stosuje się na lampy, reflektory samochodowe. Produkt ten zabezpiecza lampy przed obiciami, otarciami, uszkodzeniem klosza, a dokładnie szkła przed jego uszkodzeniami mechanicznymi. Folia do przyciemniania reflektorów PPF jak każda folia do ochrony lakieru PPF posiada również właściwości samoregeneracji. Wszelkie drobne rysy, zadrapania ulegają samoregeneracji pod wpływem ciepła.

 

Przyciemnianie lamp samochodowych jest stosowane zarówno na lampach tylnych jak i przednich wszystkich samochodów, w celach tuningowo-ekspozycyjnych. Folia do przyciemniania i ochrony lamp może być zdemontowana z powierzchni lampy bez większych problemów, nie ingerując w jej strukturę.

 

Produkt jakim jest folia PPF na lampy samochodowe występuje na rolce 61 cm x 15 mb i jest dostępna w sprzedaży w naszej firmie na mb lub w plotowanych formatkach pod daną lampę w aucie. Zaleca się jednak wykonywanie instalacji z arkusza folii w celu maksymalnego pokrycia lampy folią.

 

Folia ochronna PPF na reflektory samochodowe:

  • - folia na lampy samochodowe chroni i zabezpiecza lampy przed rozbiciem szkła np: od drobnych kamieni w trakcie jazdy,
  • - folia zabezpiecza i chroni lampę przed porysowaniem i zmatowieniem szkła dzięki czemu światło lampy pozostaje niezmienione (bez pogorszenia jego jakości i jego załamania),
  • - folie na reflektory poprawia wygląd samochodu,
  • - ochronna folia nadaje autu sportowego wyglądu.

 

 

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć lampy w swoim aucie? Nie wiesz, które folie ochronne na światła samochodu są najlepsze? Chciałbyś zastosować folie do przyciemnainia lamp samochodowych? Napisz do nas lub zadzwoń. Pomożemy dobrać najlepszy produkt. Zamów folie PPF na lampy razem z profesjonalnym montażem. Zabezpiecz lampy w aucie folią przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed zmatowieniem szkła od działania środków chemicznych oraz soli i piasku.

 

Nasza firma prowadzi również sprzedaż folii do przyciemniania i ochrony lamp samochodowych nie tylko w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Katowice, Kraków, Łódź, Zielona Góra, Rzeszów, Gliwice, Olsztyn, Szczecin gdzie mamy partnerów handlowych ale również na terenie całej Polski.

Przyciemnianie reflektorów samochodowych

Folia na lampy samochodowe

 

przyciemnianie lamp samochodowych
 

 

 

folie do przyciemniania lamp samochodowych
folia do przyciemniania lamp folia do przyciemniania lamp samochodowych

Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych.

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.