Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie dekoracyjne

Okienne folie dekoracyjne LLumar - Prywatność i styl

Folia dekoracyjna. Matowe folie na szyby - mleczne, trawione szkło, mrożone szkło, papier ryżowy

 

folie dekoracyjne

 

Folie dekoracyjne  - jako alternatywa zamiast wymiany okien

Folie dekoracyjne doskonale sprawdzą się jako folie na okna budowlane oraz szklane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Używamy ich wszędzie tam gdzie zamierzamy uzyskać prywatną przestrzeń, a zbyt duże przeszklenia nam to utrudniają, odbierają i uniemożliwiają. Stosujemy folie dekoracyjne w ściśle określonym celu - najczęściej zmiany otoczenia i wprowadzenia zmian na miejscu pracy.

Dekoracyjne folie na okna cieszą się największym zainteresowaniem w firmach i instytucjach gdzie występuje dużo przeszkleń jak: przychodnie, szpitale, hotele, restauracje, gabinety zabiegowe i rehabilitacyjne, gabinety lekarskie, gabinety i kliniki stomatologiczne, biura typu open space, gabinety, sale konferencyjne, sale gimnastyczne, siłownie, punkty obsługi klienta, salony kosmetyczne, instytucje finansowe dla oddzielenia stanowisk pracy oraz prywatne domy, a w nich w szczególności okna łazienkowe i kabiny prysznicowe, szafy, szklane blaty, szklane drzwi, aneksy kuchenne, sale konferencyjne.

 

Niektóre folie dekoracyjne pozwalają na ploterze wycinać określone wzory i napisy, nazwy, kształty, logotypy dla firm, informacje określające godziny otwarcia, oraz dni tygodnia.


Folie Dekoracyjne - Zalety:
- nadanie prywatności,
- uzyskanie efektu dekoracyjnego,
- poprawa wyglądu, zmiana wyglądu przeszklenia,
- przepuszczają dużą ilość światła widzialnego ograniczając widoczność z zewnątrz.


dla architektow projektantow teaser

Nasza oferta na folie dekoracyjne, ozdobne obejmuje 4 rodzaje folii:
- folie mleczne, mrożone szkło, szkło piaskowane
- folie mleczne na bazie brązowej
- folie paski mleczne horyzontalne (paski poziome)
- folie gradientowe (mleczne dołem, a górą przejrzysta).

- folie dekoracyjne w postaci kropek, kratek, nieregularnych kresek

 


Możliwe jest również wybranie innych wzorów na okna, szyby i przeszklenia. Sprawdź folie dekoracyjne z naszego wzornika lub wizualizera. Są one dostępne wyłącznie na zamówienie. Kolorowe folie dekoracyjne czerwone, niebieskie, zielone, czarne i żółte nie są dostępne od ręki tylko na zamówienie realizowane do 7 dni roboczych.

W zależności od wybranego produktu uzyskuje się na nie gwarancję od 2 do 5 lat. Nie zalecamy oklejania przeszkleń samodzielnie bez wcześniejszej wprawy oklejania folią dekoracyjną. Naklejenie zwykłej folii na mniejszym ekranie np: smartfona wymaga wprawy a co dopiero na powierzchni szklanych drzwi lub okna! Zamów folie dekoracyjne z montażem.

 

Zleć montaż folii dekoracyjnych profesjonalistom. Zamów folie dekoracyjne na okna z montażem Uzyskasz lepszy efekt, większą precyzję oklejenia szyby, gwarancję na usługę, lepszą optymalizację arkusza folii bez niepotrzebnego odpadu. Folie dekoracyjne są używane tylko i wyłącznie na szybach z pominięciem ram od zewnętrznej strony okien i drzwi.

 

Folie dekoracyjne - Folie na szyby, okna i drzwi szklane

folie przeciwłoneczne

 

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.