Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona przed nagrzewaniem

Folie okienne przeciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne na okna

 

folie ochronne na okna

 

Okna są ważnym elementem każdego domu począwszy od światła, które wpuszczają do widoków, które można przez nie zobaczyć. Jednakże często mogą sprawiać wiele problemów poczynając od mocnych odblasków, nadmiernego nagrzewania oraz wysokich kosztów działania klimatyzacji - jeśli oczywiście ją masz.

 

Folie okienne dla budynków rodzinnych pomogą przezwyciężyć te niedogodności, zapewniając komfort przebywania wewnątrz pomieszczeń ponieważ obniża temperaturę o kilka stopni Celsjusza oraz niższe rachunki za prąd ponieważ nie trzeba będzie przesadnie stosować klimatyzacji.

 

Folie przeciwsłoneczne z Grupy Helios marki LLumar takie jak:

- folie przeciwsłoneczne neutralne,

- folie przeciwsłoneczne refleksyjne,

- folie przeciwsłoneczne spektralno selektywne,

- folie przeciwsłoneczne lustro weneckie.

 

Doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej nasłonecznionych pomieszczeniach, mocno przeszklonych od strony zachodniej i od strony południowej oraz świetlikach, ogrodach zimowych, oranżeriach na werandzie jak również folie przeciwsłoneczne innych firm 3M, Hanita, SolarScreen, Global, Suntek, Maxwell, Armorlite.

 

Okna odgrywają istotną rolę w wymianie ciepła i energii w domu. Straty ciepła w zimie i nieznośnie wysokie temperatury w lecie są oznaką słabej izolacji okien.

 

Instalacja folii LLumar na szybach pozwala obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia poprzez redukcję nadmiernego nagrzewania w lecie oraz zapobieganiu utraty ciepła w zimie.

Otwórz rolety, żaluzje i zasłony, niech światło słońca wpadnie do Twojego mieszkania! Folie okienne LLumar redukują odblaski nawet o 87%, przez co komfortowo możesz oglądać telewizję, czy bez problemu pracować na komputerze. A ponieważ w ofercie posiadamy bardzo jasne folie, będziesz mógł bez problemu cieszyć się widokiem za oknem. Zmniejsz nagrzewanie się pomieszczenia nie ograniczając widoczności na zewnątrz tak jak ograniczają to rolety i żaluzje.

 

Folie przeciwsłoneczne z montażem

Redukuj nagrzewanie wnętrza pomieszczeń nie ograniczając widoczności. Zamów folie przeciwsłoneczne na okna razem z montażem dzięki czemu uzyskasz dodatkową gwarancję na usługę instalacji.

 

Prawidłowa instalacja folii na szybach okiennych wymaga wprawy, więc jeśli nie wykonywałeś tej czynności wcześniej zleć ją profesjonalistom. Dobierz odpowiednie folie przeciwsłoneczne do swojego domu - kolor i przyciemnienie. Nasi instalatorzy pomogą dobrać właściwy produkt - folie przeciwsłoneczne - po przeprowadzeniu odpowiednich pomiarów.

 

 

Folia Przeciwsłoneczna

Folie Okienne Przeciwsłoneczne

folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.