O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia lustrzana refleksyjna RHE 20

Folia lustrzana refleksyjna RHE 20

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna RHE 20


Poliestrowa folia przeciwłoneczna zewnętrzna refleksyjna - lustrzana, kolor srebrny. Jej zadaniem jest maksymalna redukcja energii słonecznej, nadmiernego nagrzewania pomieszczeń przez szyby w budynkach. Folia ta posiada mocny efekt lustra, co przekłada się na jej bardzo dobre parametry całkowitej redukcji energii słonecznej 85% przy zachowaniu transmisji światła widzialnego na poziomie 15%. Produkt ten doskonale spisuje się na dużych przeszkleniach tj. świetliki dachowe, szklane dachy czy szklane elewacje w budynkach które posiadają przeszklenia - okna od strony południowej gdzie występuje nawięcej ekspozycji słonecznej. Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna RHE 20 eliminuje 99% szkodliwego promieniowania UV odpowiedzialnego za niszczenie się i płowienie elementów wyposażenia wnętrz.

 

folia do ochrony lakieru ppf standard gloss

 

 Folia przeciwsłoneczna srebrna

Folia przeciwsłoneczna lustrzana refleksyjna RHE 20 posiada bardzo wysoki współczynnik redukcji odblasków na poziomie 84%. Zastosowanie tej folii na oknach i przeszkleniach pozwoli maksymalnie zredukować odblaski i refleksy powstające na wyświetlaczach, monitorach, tabletach, które są uciązliwe w trakcie pracy biurowej przy komputerze. Folia z racji swojej budowy nadaje się do instalacji zewnętrznej. Posiada właściwości hydro i olejofobowe co powoduje, ze jej powierznia nie brudzi się tak łatwo jak inne folie (kurzem, brudem, zacieki).

 

 

Folia przeciwśłoneczna RHE 20 dostępna jest w rolkach:
1,22m x 30,5 mb
1,52m x 30,5 mb
1,83m x 30,5 mb

Sprzedawana jest również na metry bieżące!

 wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.