O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia typu Lustro Weneckie VHE 14
 

Folia lustro weneckie VHE 14

Folia lustrzana przeciwsłoneczna zewnętrzna VHE 14


Zewnętrzna folia okienna przeciwsłoneczna typu Lustro weneckie z jednej strony tworzy bardzo mocny efekt lustra z drugiej jest folią neutralną. Efekt lustra folia przeciwsloneczna zapewnia od strony zewnętrznej, natomiast od środka jest folią neutralną. Znajduje ona zastosowanie na oknach - dużych przeszkleniach od strony południowej, mocno nasłonecznionych narażonych na długą ekspozycję słoneczną lub w miejscach, gdzie niezbędne jest zachowanie prywatności.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Folia okienna lustro weneckie

Folia lustrzana przepuszcza 9% światła widzialnego, redukując przy tym 90% całkowitej energii słonecznej, eliminuje 99% szkodliwego promienowania UV. Folia lustro weneckie ogranicza bardzo skutecznie widoczność od zewnątrz do środka pomieszczeń zapewniając tym samym wysoki poziom prywatności.


Folia typu lustro dostępna jest na rolkach:
1,52m x 30,5 mb
1,83m x 30,5 mb

Jest sprzedawana również na mb.wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.