O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia typu Lustro Weneckie VHE 14

Folia okienna typu lustro weneckie VHE 14

Folia lustrzana przeciwsłoneczna zewnętrzna VHE 14


Zewnętrzna folia okienna przeciwsłoneczna typu Lustro weneckie z jednej strony tworzy bardzo mocny efekt lustra z drugiej jest folią neutralną. Efekt lustra folia przeciwsloneczna zapewnia od strony zewnętrznej, natomiast od środka jest folią neutralną. Znajduje ona zastosowanie na oknach - dużych przeszkleniach od strony południowej, mocno nasłonecznionych narażonych na długą ekspozycję słoneczną lub w miejscach, gdzie niezbędne jest zachowanie prywatności. Folia lustrzana przepuszcza 9% światła widzialnego, redukując przy tym 90% całkowitej energii słonecznej, eliminuje 99% szkodliwego promienowania UV. Folia lustro weneckie ogranicza bardzo skutecznie widoczność od zewnątrz do środka pomieszczeń zapewniając tym samym wysoki poziom prywatności.

 

Folia typu lustro dostępna jest na rolkach:
1,52m x 30,5 mb
1,83m x 30,5 mb

Jest sprzedawana również na mb.

 

 

folia do ochrony lakieru ppf standard glosswroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.