O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia spektralno-selektywna XHE 70
 

Folie do przeciwsłoneczna zewnętrzna

Folia spektralno-selektywna XHE 70


Najwyższej klasy spektralno selektywna folia przeciwsłoneczna. Redukuje bardzo skutecznie promieniowanie IR przy stosunkowo niewielkim ograniczeniu światła widzialnego. Dedykowana do budynków, gdzie potrzebujemy skutecznie zapobiec przegrzewaniu się wnętrza przy zachowaniu dużej ilości światła dziennego. Doskonała relacja pomiędzy wysoką redukcją energii cieplnej, a przyciemnieniem wnętrza powoduje, że jest to najlepszy produkt do zastosowania w domach prywatnych, rezydencjach, mieszkaniach zarówno na szybach pionowych jak i oknach dachowych. Sprawdza się również w budynkach komercyjnych jak hotele, pensjonaty czy pomieszczeniach biurowych gdzie występuje problem nadmiernego nagrzewania i potrzebujemy dużej ilości światła dziennego.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Posiada lekko seledynową barwę, dzięki czemu doskonale komponuje się z naturalną barwą nowoczesnego szkła. Po zastosowaniu na szkle zespolonym uzyskujemy całkowitą redukcję energii słonecznej na poziomie 66%, przy łącznej przepuszczalności światła widzialnego szyby zespolonej wraz z folią na poziomie 59%. Jest to obecne najbardziej zaawansowana technologicznie folia przeciwsłoneczna o doskonałych parametrach redukcji energii słonecznej a zarazem będąca bardzo jasnym produktem.


wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.