O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia neutralna NHE 20

Folia neutralna przeciwsłoneczna NHE 20

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna LLumar NHE 20


Folia neutralna przeciwsłoneczna jest wykonana w technologii napylania folii wieloma rodzajami metali w celu osiągnięcia jak najlepszych parametrów redukcji energii słonecznej przy jednoczesnym jak najmniejszym efekcie lustra. Folia okienna po aplikacji na szybie okna ma grafitowy ciemny odcień, nie tworzy mocnego efektu lustra, posiada właściwości odpychające wodę z jej powierzchni co powoduje, że okno nie ma efektu zabrudzeń. Doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje budynków. Po zainstalowaniu na szybach zespolonych przepuszcza 21% światła widzialnego redukując przy tym 76% całkowitej energii słonecznej. W odróżnieniu od folii przeciwsłonecznych refleksyjnych RHE seria folii neutralnych NHE daje do pomieszczenia światło ciepłe, przyjemniejsze w odczuciu. Folia neutralna po przefiltrowaniu światła przez folię NHE 20 eliminuje 99% szkodliwego promieniowania UV, które ma wpływ na niszczenie elementów wewnątrz pomieszczenia.

 

Folia przeciwsłoneczna NHE 20 dostępna jest w rolkach:
1,22m x 30,5 mb
1,52m x 30,5 mb
1,83m x 30,5 mb

Jest sprzedawana również na mb.

 

 

folia neutralna nhe 20wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.