Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folie przeciwsłoneczne na przeszkleniu budynku mieszkalnego

Montaż folii przeciwsłonecznej na przeszkleniu budynku mieszkalnego

Folie na okna przeciwsłoneczne NHE 20

Z racji dużego przeszklenia, klient borykał się z nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń w okresie wiosennym i letnim. Wedle jego oczekiwań, naszym celem była przede wszystkim maksymalna redukcja energii słonecznej poprzez zastosowanie folii, która nie będzie tworzyć mocnego efektu lustra i wkomponuje się w aranżacje budynku. Dodatkowo przefiltrowane przez folię światło będzie mieć przyjemną i ciepłą barwę.

 

folie przeciwsloneczne na przeszkleniu budynku mieszkalnego 1 folie przeciwsloneczne na przeszkleniu budynku mieszkalnego
folie przeciwsloneczne na przeszkleniu budynku mieszkalnego folie przeciwsloneczne na przeszkleniu budynku mieszkalnego

 

folie przeciwsłoneczneW celu osiągnięcia założeń przedstawionych przez klienta, zastosowaliśmy folię neutralną NHE 20 z palety LLumar. Folia ta redukuje 76% całkowitej energii słonecznej wpadającej do pomieszczenia.

Produkt ten redukuje również 99% szkodliwego promieniowania UV odpowiedzialnego za blaknięcie i niszczenie elementów wykończenia wnętrz. Dzięki grafitowej barwie doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje budynków.

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow