Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia neutralna NHE 35 BR
 

Folia neutralna NHE 35 BR

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna (architektoniczna)


Folia neutralna NHE 35 BR to folia z gamy produktów Helios, o odcieniu neutralnym brązowym. Dzięki temu produkt nie tworzy mocnego efektu lustra. Folia przepuszcza 24% światła widzialnego, redukując przy tym 80% całkowitej energii słonecznej, wpadającej do pomieszczenia.

 

Dzięki swojej budowie przefiltrowane przez folię światło wpadające do pomieszczenia ma ciepłą barwę, bardzo zbliżoną do naturalnego światła. Dzięki temu jest ona zdecydowanie bardziej przyjazna dla ludzkiego oka. Folie te bardzoczęsto są stosowane na ogrodach zimowych i szklanych dachach. Głównie dlatego, że charakteryzują się wyższymi parametrami redukcji energii słonecznej w stosunku do standardowych folii neutralnych. Lekko brązowy odcień folii od zewnętrznej strony potrafi dobrze dopasować się do nowoczesnych aranżacji budynków.

 

 

folia neutralna

 

 

 

Folia przeciwsłoneczna NHE 35 BR o odcieniu brązowym
dostępna jest w następujących szerokościach rolek:
- 1,52 m x 30,5 mb
- 1,83 m x 30,5 mb

 

Folia neutralna NHE 35 BR jest sprzedawana w pełnych rolkach oraz na metry bieżące. Jest również instalowana bezpośrednio na szybach przez naszych akredytowanych instalatorów. Jest to folia zewnętrzna dedykowana do każdego rodzaju szkła - szyb zespolonych. Przed jej montażem rekomendowana jest analiza stresu termicznego w celu uniknięcia ryzyka pęknięcia szyby. Może być stosowana na oknach pionowych jak i połaciowych, pochylonych powyżej 20% nachylenia. Jest to folia poliestrowa z zastosowanym klejem HPR, rekomendowana do aplikacji przez doświadczonych instalatorów. 

wroc do katalogu produktow

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.