Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Efekt lustra na oknie

 

Efekt lustra na oknie

Folie przeciwsłoneczne z efektem lustra

 

efekt lustra na oknie Efekt lustra na oknie możemy uzyskać stosując kilka produktów z gamy folii okiennych marki LLumar. Począwszy od folii refleksyjnych RHE 20, RHE 35 / i folii z lekkim efektem lustra RHE 50, przez folie typu lustro weneckie VHE 14. Jest to zarazem najmocniejsza folia z najbardziej widocznym efektem lustra. Nieznaczny efekt lustra bądź odbicie w szybie możemy uzyskać stosując również przeciwsłoneczne zewnętrzne folie neutralne NHE 20.  Uzyskany efekt lustra na oknie jest tu jednak bardziej stonowany, mniej połyskujący i z efektem odbicia.

 

Większość folii przeciwsłonecznych zewnętrznych, tworzących efekt lustra na oknie, to produkty nadające srebrną barwę kolorystyczną na szybie. Tego typu folie najczęściej stosowane są na świetlikach dachowych i dużych przeszkleniach jak szklane elewacje. Folie z gamy RHE trafiają na obiekty użytecznosci publicznej, np: wieżowce, dachy oranżerii, świetliki dachowe, okna połaciowe, wszędzie tam, gdzie wysoka redukcja energii słonecznej jest oczekiwana przez klienta.

 

Folie z efektem lustra to produkty montowane po zewnętrzej stronie szkła, dzięki temu charakteryzują się najwyższymi własciwościami redukcji energii słonecznej i są bezpieczne dla szyb.

 

Folie typu lustro weneckie

 

Produkty tej gamy zamontowane na szybach pionowych, posiadają 10 lat gwarancji producenta, natomiast zamonotowane na szybach ze skosami powyżej 20% - 5 lat gwarancji.

 

Właściwosci folii z efektem lustra:
- redukują do 91% całkowitej energii słonecznej wpadającej przez szybę do pomieszczenia,
- potrafią obniżyć temperaturę w pomieszczeniu od kilku do kilkunastui stopni Celsjusza,
- eliminują 99% szkodliwego promieniowania UV,
- sa wykonane z wysokiej jakości poliestru, który przekłada się na ich długą żywotność,
- są łatwe w montażu dla doświadczonego instalatora.

 

Najczęściej folie z efektem lustra są sprzedawane w 3 szerokościach rolek:
- 1,22 x 30,5 metra bieżącego,
- 1,52 x 30,5,
- 1,83 x 30,5,
- lub na metry bieżące.

 

W przypadku dużych powierzchni szyb, folia z efektem lustra może być łączona pasek do paska. Wymaga to procedury montażu zgodnej z zaleceniami producenta, aby uniknąć widoczności łączenia.

 

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow


Firma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.