O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Auto Detailing

Auto detailing  - profesjonalny tuning optyczny samochodów

 Przyciemnianie szyb samochodowych, zabezpiecznie lakieru auta, poprawa wyglądu detali samochodowych

autodetailing rzeszów

Auto Detailing - Zabezpieczenie i Ochrona Lakieru Auta

Detailing, autodetailing samochodów to coraz bardziej popularna usługa, mająca na celu podniesienie walorów estetycznych jak i użytkowych pojazdu. Krótko mówiąc, auto detailing to szereg zabiegów z zakresu kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji samochodów, któremu poddaje swoje auta coraz większa grupa użytkowników, przyczyniając się zarówno do przedłużenia ich żywotności i zwiększając przy tym wartość rynkową pojazdów.

 

folia samochodowa

 

Do niedawna dbałość o pojazdy leżała przede wszystkim w gestii samych właścicieli aut. Musiały do tego wystarczyć dostępne na rynku środki czyszczące i konserwujące.

 

Obecnie, zwłaszcza kiedy lakiery samochodowe stały się delikatniejsze (ze względu na ochronę środowiska i pozbawienie w ich składach metali ciężkich) zaczęły powstawać profesjonalne firmy specjalizujące się nie tylko w zabezpieczeniach lakieru przed uszkodzeniami ale i nadaniem mu jeszcze większego niepowtarzalnego blasku przy jednoczesnym wydobyciu głębi koloru.

 

W celu zaspokojenia oczekiwań klientów zostały opracowane różnego rodzaju: woski na lakier, powłoki kwarcowe, teflonowe czy powłoki ceramiczne. Produkty te mają skutecznie zabezpieczać powierzchnię aut przed powstawaniem drobnych mikrorys, przywieraniem cząsteczek brudu, zabezpieczać lakier przed kwaśnymi deszczami i działaniem chemii, a przede wszystkim zabezpieczyć utratę koloru lakieru i uwypuklić jego głębię. Ale produkty, choć istotne, to nie wszystko. Arsenał środków uzupełniają różnorakie patenty i własne sposoby konserwacji, a te to już tajemnica "kuchni" firmy detailingowej.

 

W wielu przypadkach nałożenie wosków, powłok ochronnych okazują się w zupełności wystarczające. Jednakże wielu klientów decyduje się na coś więcej - połączenie powłok ceramicznych z folią do ochrony lakieru, która stanowi obecnie najwyższy poziom zabezpieczenia elementów w aucie przy jednoczesnym uzyskaniu efektu - niepowtarzalnego wyglądu. Auto detailing cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem naszych klientów. Poprawa wyglądu, renowacja detali samochodowych, odświeżanie wyglądu auta.

 

 

Najbardziej popularnym zabiegiem jest zastosowanie folii ochronnej typu PPF na froncie auta, czyli elementach najbardziej narażonych na uszkodzenia, a na pozostałych powierzchniach pojazdu powłoki ceramicznej czy kwarcowej. Autodetailing jaki oferujemy naszym klientom doskonale zabezpiecza powierzchnie i poprawia walory estetyczne auta. W szerokim wachlarzu naszych usług - autodetailingu - znajdują się:

 

- przyciemnianie szyb,
- ochrona lakieru auta,
- zabezpieczenie karoserii folią,
- mycie detailingowe,
- polerowanie lakieru auta,
- tworzenie efektu „lustra”
- woskowanie lakieru,
- polerowanie lakieru,
- usuwanie rys z powierzchni lakierowanych
- usuwanie wżerów
- renowacja kloszy i lamp.

 

Wymienione wyżej zabiegi kosmetyczne oraz szereg innych, w tym również: czyszczenie komory silnika i wnęk, czyszczenie nadkoli oraz bagażnika, korekta powłoki lakierniczej, konserwacja kabiny pasażerskiej - wykonywane są w autach używanych, starszych ale także i zupełnie nowych kiedy istnieje potrzeba jak choćby - usuwanie mikrorys powstałych w transporcie.

 

Dla naszych celów wykorzystujemy własną myjnię samochodową, odpowiednie środki ochronne i czystości, przede wszystkim doświadczenie i wiedzę. Nasze usługi obejmujące auto detailing sprowadzają się nie tylko do poprawy ochrony pojazdu i jego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi ale, jak wspomniano, do podniesienia jakości, estetyki wyglądu – a jeśli zamierzacie odsprzedać auto – podniesienia jego wartości rynkowej.

 

Parafrazując obiegowe powiedzenie "Jak cię widzą tak cię piszą" – "samochód jest Twoją wizytówką i odbiciem samego Ciebie" - zadbaj więc o estetykę swojego samochodu oddając go w ręce profesjonalistów.

 

auto detailing

 

Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.