Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Auto Detailing

Auto detailing Rzeszów

 Tuning wizualny samochodu

autodetailing rzeszów

 

Tuning optyczny auta

Detailing, autodetailing samochodów to coraz bardziej popularna usługa, mająca na celu podniesienie walorów estetycznych jak i użytkowych każdego samochodu. Krótko mówiąc, auto detailing to szereg zabiegów z zakresu kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji samochodów, któremu poddaje swoje auta coraz większa grupa użytkowników, przyczyniając się zarówno do przedłużenia ich żywotności i zwiększając przy tym wartość rynkową auta oraz atrakcyjny wygląd.

 

Zabezpieczenie i ochrona lakieru auta

folia samochodowa

 

Do niedawna dbałość o pojazdy leżała przede wszystkim w gestii samych właścicieli aut. Musiały do tego wystarczyć dostępne na rynku środki czyszczące i konserwujące.

 

Obecnie, zwłaszcza kiedy lakiery samochodowe stały się delikatniejsze (ze względu na ochronę środowiska i pozbawienie w ich składach metali ciężkich) zaczęły powstawać profesjonalne firmy specjalizujące się nie tylko w zabezpieczeniach lakieru przed uszkodzeniami ale i nadaniem mu jeszcze większego niepowtarzalnego blasku przy jednoczesnym wydobyciu głębi koloru.

 

W celu zaspokojenia oczekiwań klientów zostały opracowane różnego rodzaju: woski na lakier, powłoki kwarcowe, teflonowe czy powłoki ceramiczne. Produkty te mają skutecznie zabezpieczać powierzchnię aut przed powstawaniem drobnych mikrorys, przywieraniem cząsteczek brudu, zabezpieczać lakier przed kwaśnymi deszczami i działaniem chemii, a przede wszystkim zabezpieczyć utratę koloru lakieru i uwypuklić jego głębię. Ale produkty, choć istotne, to nie wszystko. Arsenał środków uzupełniają różnorakie patenty i własne sposoby konserwacji, a te to już tajemnica "kuchni" firmy detailingowej.

 Polerowanie lakieru samochodowego

Folia do ochrony lakieru

W wielu przypadkach nałożenie wosków, powłok ochronnych okazują się w zupełności wystarczające. Jednakże wielu klientów decyduje się na coś więcej - połączenie powłok ceramicznych z folią do ochrony lakieru, która stanowi obecnie najwyższy poziom zabezpieczenia elementów w aucie przy jednoczesnym uzyskaniu efektu - niepowtarzalnego wyglądu. Auto detailing cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem naszych klientów. Poprawa wyglądu, renowacja detali samochodowych, odświeżanie wyglądu auta.

 

 

Najbardziej popularnym zabiegiem jest zastosowanie folii ochronnej typu PPF na froncie auta, czyli elementach najbardziej narażonych na uszkodzenia, a na pozostałych powierzchniach pojazdu powłoki ceramicznej czy kwarcowej. Autodetailing jaki oferujemy naszym klientom doskonale zabezpiecza powierzchnie i poprawia walory estetyczne auta. W szerokim wachlarzu naszych usług - autodetailingu - znajdują się:

 

- przyciemnianie szyb samochodowych,
- ochrona lakieru auta,
- przyciemnianie lamp samochodowych,
- zabezpieczenie karoserii folią,
- mycie detailingowe,
- polerowanie lakieru auta,
- tworzenie efektu „lustra”
- woskowanie lakieru,
- polerowanie lakieru,
- usuwanie rys z powierzchni lakierowanych,
- usuwanie wżerów,
- renowacja kloszy i lamp.

 

Wymienione wyżej zabiegi kosmetyczne oraz szereg innych, w tym również: czyszczenie komory silnika i wnęk, czyszczenie nadkoli oraz bagażnika, korekta powłoki lakierniczej, konserwacja kabiny pasażerskiej - wykonywane są w autach używanych, starszych ale także i zupełnie nowych kiedy istnieje potrzeba jak choćby - usuwanie mikrorys powstałych w transporcie.

 

Dla naszych celów wykorzystujemy własną myjnię samochodową, odpowiednie środki ochronne i czystości, przede wszystkim doświadczenie i wiedzę. Nasze usługi obejmujące auto detailing sprowadzają się nie tylko do poprawy ochrony pojazdu i jego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi ale, jak wspomniano, do podniesienia jakości, estetyki wyglądu – a jeśli zamierzacie odsprzedać auto – podniesienia jego wartości rynkowej.

 

Parafrazując obiegowe powiedzenie "Jak cię widzą tak cię piszą" – "samochód jest Twoją wizytówką i odbiciem samego Ciebie" - zadbaj więc o estetykę swojego samochodu oddając go w ręce profesjonalistów. 

Poprawa wyglądu samochodu

Auto-detailing

auto detailing

 

Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych.

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.