Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia ceramiczna

Najlepsza folia do przyciemniania szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb samochodowych

folia ceramiczna ochronna

 

Folia ceramiczna do przyciemniania szyb samochodowych

 

Folia ceramiczna seria LATI charakteryzuje się najwyższymi parametrami redukcji całkowitej energii słonecznej. Folia ceramiczna do przyciemniania szyb posiada dodatkowo bardzo niski spadek parametrów wraz ze wzrostem przepuszczalności światła. Jest to folia do przyciemniania szyb w aucie zapewniająca prywatność w kabinie samochodu i ochronę na najwyższym poziomie.

 

Folia ceramiczna do przyciemniania szyb samochodowych wystepuje w 4 stopniach przyciemnienia. Folie przyciemniające stosuje się od wewnętrznej strony szyb samochodowych z pominięciem szyby przedniej zgodnie z przepisami prawa w tym:

 

- par 8, ust 5  Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia mówiącego m.in.,że szyba czołowa musi mieć minimalną przepuszczalność światła na poziomie 75% a szyby przednie i boczne 70%,

- art 66, ust 1, pkt 5 Ustawy Prawo o ruchu drogowym, który mówi, ze pojazdy uczestniczace w ruchu drogowym mają być zbudowane, wyposażone i utrzymane w taki sposób aby zapewniały dostateczne pole widzenia kierowcy oraz łatwe, wygodne i pewne posługiwanie się urządzeniami do kierowania, hamowania, sygnalizacji i oświetlenia drogi przy równoczesnym jej obserwowaniu.

 

Przyciemnianie szyb folią 

Folia ceramiczna do przyciemniania szyb samochodowych jest dostępna w rolkach o różnych szerokościach. Nadaje się ona do zastosowania na wszystkich szybach samochodowych nawet tych fabrycznie przyciemnionych. Stosujemy wtedy tzw. dociemnienie szyb w aucie folią.

 

Klient wybiera sam stopień przyciemnienia szyb w swoim samochodzie folią ceramiczną - mając do wyboru 4 rodzaje przyciemnienia - w zależności od tego co chce uzyskać. W tym celu służymy fachową poradą - prezentujemy folie na szyby, folie na okna, przyciemnianie szyb oraz ich wszystkie możliwości i doradzamy w ich wyborze dobierając najlepszą opcję do przeznaczonego budżetu na ten cel.

 

 

Folia ceramiczna na szyby samochodowe

Zalety folii ceramicznej

- najjaśniejsza folia do szyb samochodowych tej serii niejednokrotnie jest skuteczniejsza w redukcji energii od najciemniejszej folii z serii niemetalizowanych.

- ceramiczna folia do przyciemniania szyb posiada niezrównane parametry optyczne z bardzo niskim refleksem zewnętrznym. Spoglądanie przez szybę samochodową z zainstalowaną folią ceramiczną możemy porównać do momentu, gdy ubieramy bardzo dobrej klasy okulary przeciwsłoneczne z najlepszymi filtrami. Kolory są żywe, nasycone przy zachowaniu świetnej widoczności niezaleznie od stopnia jej przyciemnienia.

 

Folia do przyciemniania szyb samochodowych - Korzyści  

Jakie uzyskujemy korzyści stosując folie ceramiczne do przyciemniania szyb samochodowych? Przyciemnianie szyb w aucie nie tylko dodaje mu uroku, ale stosując nasze produkty - folie przyciemniające do szyb wysokiej klasy możemy:

- zabezpieczyć auto przed nagrzewaniem w środku

- zredukować 99% szkodliwego promieniowania UV

- wzmocnić szybę przed rozbiciem zapewniając możliwość daleszego podróżowania

- zredukować odblaski / refleksy powstające na szybach

- zapewnić większą prywatność wnętrza auta

- poprawić komfort podróży  obniżając temperaturę w środku (niczym czarna powłoka w namiocie).

 

Jesteś zainteresowany tym produktem i interesuje Cię przyciemnianie szyb samochodowych? Zapytaj o szczegóły jakie posiada folia ceramiczna. Przyciemnianie szyb samochodowych w aucie osobowym trwa zazwyczaj od 1 do 4h i jest uzależnione od rodzaju, specyfiki samochodu oraz jego wielkości.

 

Na wszystkie nasze produkty folie samochodowe, folie na okna i folie na lakier jest udzielana gwarancja producenta. W przypadku folii ceramicznej do przyciemniania szyb samochodowych gwarancja jest dożywotnia na nie odbarwienie i łuszczenie się. Nie jest ona gwarancją przechodnią. W przypadku odsprzedaży samochodu kolejny nabywca już jej nie uzyskuje. Zamów przyciemnianie szyb samochodowych. Zakup folie do przyciemniania szyb razem z montażem. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie przyciemnienie i folie na szyby do Twojego samochodu

 

 

Folia przyciemniająca do szyb

Folia ceramiczna LATI


wizualizer przyciemniania szyb w samochodzie

 

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.