Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Najczęściej stosowane folie w domach mieszkalnych

 

Najczęściej stosowane folie w domach mieszkalnych

Folia przeciwsłoneczna na szyby w oknach

 

 

najczesciej stosowane folie w domach mieszkalnych

Folia przeciwsłoneczna nie tylko znajduje zastosowanie na dużych przeszkleniach w biurowcach, zakładach przemysłowych, czy obiektach wielkopowierzchniowych. Niejednokrotnie świetnie spisuje się również w domach jednorodzinnych.

 

 

Bardzo szeroka paleta folii oraz wieloletnie doświadczenie w branży folii okiennych pozwala nam dostosować odpowiedni produkt pod kątem redukcji energii i przepuszczalności światła. Korzystając z naszej wiedzy zastosujemy taki produkt, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom, rozwiązać problemy i sprostać wymogom inwestorów.

 

 Rodzaje folii przeciwsłonecznych

Najczęściej stosowane folie przeciwsłoneczne w domach jednorodzinnych z folii gamy LLumar:

 

 - Folie przeciwsłoneczna NHE 20, NHE 30 – folie z gamy neutralnych dające bardzo ładną grafitową kolorystykę szybie (doskonale komponują się z nowoczesnymi aranżacjami). Folie te przepuszczają po przefiltrowaniu do wewnątrz ciepłą barwę światła maksymalnie zbliżoną do światła naturalnego. Folie te są też bardzo skuteczne w redukcji energii słonecznej (żaru wpadającego do wnętrza przez okna). Eliminują 99% szkodliwego promieniowania UV – w dużym stopniu eliminują refleksy.

Folia przeciwsłoneczna CHE 55 – jasny produkt oparty na ceramicznej technologii budowy folii okiennych przeciwsłonecznych. Folia ta posiada świetne właściwości redukcji energii słonecznej w stosunku do przepuszczalności światła jakie oferuje. Doskonale spisuje się w miejscach, gdzie przyciemnianie pomieszczenia nie jest pożądanym efektem.

- Folia spektralno selektywna THE 80 – ultra jasna folia o doskonałych parametrach redukcji energii słonecznej. Folia po zamontowaniu na pakiecie szyb zespolonych jest niemal niezauważalna. Nadaje szybie lekko błękitną barwę. Stosowana wszędzie tam, gdzie zaburzenie widoczności zarówno z wewnątrz na zewnątrz lub odwrotnie i ograniczenie światła wpadającego do wewnątrz jest niepożądane.

- Folie RHE 20, RHE 35 i VHE 14 – folie z serii lustrzanych, typu lustro weneckie. Produkty najczęściej stosowane na okna dachowe lub przeszklone dachy w oranżeriach. Folie przeciwsłoneczne tej grupy charakteryzują się najwyższa skutecznością redukcji energii słonecznej (nagrzewania) jednak są produktami najciemniejszymi.

 

Każdy z powyższych produktów znalazł zastosowanie w niejednym domu jednorodzinnym, willi, rezydencji, czy domkach letniskowych.

 

najczęśćiej stosowane folie przeciwsłoneczne w domach najczęśćiej stosowane folie przeciwsłoneczne w domach najczęśćiej stosowane folie przeciwsłoneczne w domach

 

 

 

Zapraszamy do naszych salonów
w Rzeszowie i Soninie.


 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.