O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia neutralna CHE 55
 

Przeciwsłoneczna folia neutralna nano ceramiczna CHE 55

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna LLumar


Jedna z najbardziej zaawansowanych folii przeciwsłonecznych w palecie LLumar. Folia okienna przeciwsłoneczna CHE 55 ER HPE posiada wszystkie właściwości dostępne w foliach z palety Helios. Powłoka olejo i hydrofobowa - blokującą promieniowanie UV, zapewniają folii przeciwsłonecznej doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i wydłużają znacząco jej żywotność. Dzięki tej technologii folia okienna przeciwsłoneczna jest również znacznie łatwiejsza do utrzymania jej w czystości.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Folia przeciwsłoneczna CHE 55 po zamontowaniu na szybie nadaje jej jasnografitową barwę, nie utrudniając widoczności z zewnątrz do wewnątrz pomieszczenia. Folia przeciwsłoneczna ceramiczna, zainstalowana na pakiecie szyb zespolonych, redukuje 66% całkowitej energii słonecznej, przepuszczając do pomieszczenia 50% światła widzialnego. Doskonale spisuje się w domach, sklepach, kawiarniach - wszędzie tam, gdzie widoczność z zewnątrz do środka pomieszczenia nie powinna być zaburzona. Folia przeciwsłoneczna ceramiczna CHE 55 redukuje również 99% szkodliwego promieniowania UV, odpowiedzialnego za niszczenie się i starzenie elementów wyposażenia wnętrz.


Folia przeciwsłoneczna nano ceramiczna CHE 55 dostępna jest w sprzedaży w rolce:
1,52 m x 30,5 mb
Jest sprzedawana również na mb.


wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.