Kontakt

   •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

   •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia termoizolacyjna na okna

 

Folia termoizolacyjna na okna

Folie okienne zewnętrzne i wewnętrzne

 

 

folia termoizolacyjna na okna

Folie termoizolacyjne na okna to w głównej mierze folie przeciwsłoneczne zewnętrzne i wewnętrzne, ograniczające nagrzewanie pomieszczeń w okresie letnim.
 
 

W tej gamie produktów występuje bardzo duża paleta folii okiennych różniąca się pomiędzy sobą przepuszczalnością światła, stopniem termoizolacyjności, czyli redukcji energii słonecznej, wyglądem zewnętrznym oraz kolorem i barwą.

 
Rózróżnić możemy dwie główne gamy tych folii:
 • - wewnętrzne
 • - zewnętrzne
 
 

Rodzaje folii okiennych

 

Jak sama nazwa wskazuje folie zewnętrzne montowane są po zewnętrznej stronie okna, a wewnetrzne po stronie wewnętrznej. Do najczęściej stosowanych i popularnych rodzajów folii zaliczmy folie zewnętrzne, które z kolei dziela sie na:

 
 

Produkty te cechuje bardzo szeroka charakterystyka dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować produkt do oczekiwań klienta - nabywcy. Dla przykładu stosując folie spektralno selektywne osiągamy bardzo wysoki współczynnik przepuszczalności światła. To znaczy, są to produkty, które prawie nie przyciemniają pomieszczenia. Jednak charakteryzują sie bardzo dobrymi parametrami redukcji energii słonecznej. Stosując folie typu lustro weneckie osiągamy najwyższy z możliwych współczynników termoizolacyjności czyli maksymalną reducje energii słonecznej. Jest to produkt ciemny, czyli mocno przyciemniający pomieszczenie.

 
 

Wszystkie z tych produktów eliminują w 99% szkodliwe promieniowanie UV odpowiedzialne za niszczenie i starzenie się wyposażenia wnętrz. Gwarancja na folie uzależniona jest od rodzaju wybranego produktu, miejsca instalacji i wynosi od 5 (okna pochyłe) do 10 lat (okna pionowe).

 
 
Produkty - folie termoizolacyjne na okna - sprzedawane są w pełnych rolkach 30,5 m.b o szerokości:
 • - 183 cm,
 • - 152 cm,
 • - 122 cm.
 
 
Folie zewnętrzne zdobyły popularność z uwagi na ich 100% kompatybilność z różnego rodzaju systemami okiennymi.

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.