O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Ochrona przeciwwłamaniowa

  Ochrona przeciwwłamaniowa

Bezpieczeństwo i ochrona z foliami LLumar

Doskonała ochrona przed włamywaczami.


Ochrona przed włamaniem za pomocą folii okiennych.

Ochrona przeciwwłamaniowa

Żyjemy w niebezpiecznym świecie. Przestępczość, wandalizm, klęski naturalne czy codzienne wypadki są sporym problemem dla właścicieli i zarządców komercyjnych czy publicznych budynków. Wielowarstwowe i mocne folie ochronne LLumar oferują najwyższy z możliwych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa.

Bezpieczne i ochronne folie LLumar mogą odgrywać znaczącą rolę w poprawie bezpieczeństwa, jako pierwsza linia obrony. Wykonana z grubych, wytrzymałych arkuszy poliestru, które zostały sklejone silnym klejem, zapewnia bardzo mocną ochronę przeciwwłamaniową bez optycznego przyciemnienia szyb. Dzięki zastosowaniu okiennej folii ochronnej, masz pewność, że szyba mimo pęknięcia pozostanie w jednym kawałku. Instalując folię zmniejszasz niebezpieczeństwo przypadkowego rozbicia, chronisz szybę przed uderzeniami kamieni czy przed rozbiciem podczas wstrząsów sejsmicznych. Ochronne folie LLumar są też idealnym rozwiązaniem do stosowania w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu oraz sklepach narażonych na kradzież towaru poprzez wybicie szyby czy akty wandalizmu.

Sprawdzone na całym świecie

Folie LLumar mają szeroką gamę zastosowań. Spełniają nie tylko wymogi i standardy europejskie, ale także światowe. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Elastyczne zastosowanie

Od budynków korporacyjnych, sieci sklepowych do placówek edukacyjnych czy nawet małych zastosowań domowych. Wydajne folie ochronne LLumar zapewniają bezpieczeństwo przed szkodami spowodowanymi przez rozbite szkło, równie efektywnie w nowych jak i modernizowanych budynkach. Folie LLumar oferują także szeroką gamę zastosowań zarówno w formie kontroli nasłonecznienia jak i walorów estetycznych spełniając najwyższe wymagania i standardy każdego projektowanego budynku.