O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Folie antywłamaniowe - Bezpieczeństwo i ochrona domu, mieszkania, biura

  Ochrona przeciwwłamaniowa

Bezpieczeństwo i ochrona z foliami LLumar

Doskonała ochrona przed włamywaczami.


folie antywłamaniowe

Ochrona przeciwwłamaniowa

Żyjemy w niebezpiecznym świecie. Przestępczość, wandalizm, klęski naturalne czy codzienne wypadki są sporym problemem dla właścicieli i zarządców komercyjnych czy publicznych budynków. Wielowarstwowe i mocne folie ochronne LLumar oferują najwyższy z możliwych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa.

Bezpieczne i ochronne folie LLumar mogą odgrywać znaczącą rolę w poprawie bezpieczeństwa, jako pierwsza linia obrony. Wykonana z grubych, wytrzymałych arkuszy poliestru, które zostały sklejone silnym klejem, zapewnia bardzo mocną ochronę przeciwwłamaniową bez optycznego przyciemnienia szyb. Dzięki zastosowaniu okiennej folii ochronnej, masz pewność, że szyba mimo pęknięcia pozostanie w jednym kawałku. Instalując folię zmniejszasz niebezpieczeństwo przypadkowego rozbicia, chronisz szybę przed uderzeniami kamieni czy przed rozbiciem podczas wstrząsów sejsmicznych. Ochronne folie LLumar są też idealnym rozwiązaniem do stosowania w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu oraz sklepach narażonych na kradzież towaru poprzez wybicie szyby czy akty wandalizmu.

Sprawdzone na całym świecie

 

Folie LLumar mają szeroką gamę zastosowań. Spełniają nie tylko wymogi i standardy europejskie, ale także światowe. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Elastyczne zastosowanie


Od budynków korporacyjnych, sieci sklepowych do placówek edukacyjnych czy nawet małych zastosowań domowych. Wydajne folie ochronne LLumar zapewniają bezpieczeństwo przed szkodami spowodowanymi przez rozbite szkło, równie efektywnie w nowych jak i modernizowanych budynkach.

Folie LLumar oferują także szeroką gamę zastosowań zarówno w formie kontroli nasłonecznienia jak i walorów estetycznych spełniając najwyższe wymagania i standardy każdego projektowanego budynku.


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.