O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Ochrona przed nagrzewaniem

  Ochrona przed nagrzewaniem

Kontrola nagrzewania i silnych odblasków

Kontroluj słońce z przeciwsłonecznymi foliami dla domów. Jedyne co stopnieje to rachunek za energię.


Kontrola przeciwsłoneczna w Twoim domu

Okna są ważnym elementem każdego domu począwszy od światła, które wpuszczają do widoków, które można przez nie zobaczyć. Jednakże często mogą sprawiać wiele problemów poczynając od mocnych odblasków, nadmiernego nagrzewania oraz wysokich kosztów działania klimatyzacji - jeśli oczywiście ją masz. Folie okienne dla budynków rodzinnych pomogą przezwyciężyć te niedogodności, zapewniając komfort oraz niższe rachunki.

Okna odgrywają istotną rolę w wymianie ciepła i energii w domu. Straty ciepła w zimie i nieznośnie wysokie temperatury w lecie są oznaką słabej izolacji okien.
Instalacja folii LLumar na szybach pozwala obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia poprzez redukcję nadmiernego nagrzewania w lecie oraz zapobieganiu utrat ciepła w zimie.

Otwórz rolety, żaluzje i zasłony, niech światło słońca wpadnie do Twojego mieszkania! Folie okienne LLumar redukują odblaski nawet o 87%, przez co komfortowo możesz oglądać telewizję, czy bez problemu pracować na komputerze. A ponieważ w ofercie posiadamy bardzo jasne folie, będziesz mógł bez problemu cieszyć się widokiem za oknem.