O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Ochrona przed słońcem w Twoim domu - Redukcja nagrzewania w budynku

  Ochrona przed nagrzewaniem

Kontrola nagrzewania i silnych odblasków

Kontroluj słońce z przeciwsłonecznymi foliami dla domów. Jedyne co stopnieje to rachunek za energię.


folie na szyby odbijające promienie słoneczne

Okna są ważnym elementem każdego domu począwszy od światła, które wpuszczają do widoków, które można przez nie zobaczyć. Jednakże często mogą sprawiać wiele problemów poczynając od mocnych odblasków, nadmiernego nagrzewania oraz wysokich kosztów działania klimatyzacji - jeśli oczywiście ją masz. Folie okienne dla budynków rodzinnych pomogą przezwyciężyć te niedogodności, zapewniając komfort oraz niższe rachunki.

Okna odgrywają istotną rolę w wymianie ciepła i energii w domu. Straty ciepła w zimie i nieznośnie wysokie temperatury w lecie są oznaką słabej izolacji okien.
Instalacja folii LLumar na szybach pozwala obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia poprzez redukcję nadmiernego nagrzewania w lecie oraz zapobieganiu utrat ciepła w zimie.

Otwórz rolety, żaluzje i zasłony, niech światło słońca wpadnie do Twojego mieszkania! Folie okienne LLumar redukują odblaski nawet o 87%, przez co komfortowo możesz oglądać telewizję, czy bez problemu pracować na komputerze. A ponieważ w ofercie posiadamy bardzo jasne folie, będziesz mógł bez problemu cieszyć się widokiem za oknem.

 

Folia Przeciwsłoneczna. Doskonałe Folie Okienne Przeciwsłoneczne
folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.