O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Folie samochodowe - Bezbarwne folie do ochrony lakieru samochodowego

  Więcej

Mój samochód

Folia samochodowa Llumar - Wyższy standard okien to bardziej przyjazny samochód.

folia samochodowa llumar folia samochodowa llumar

Folie na szyby dla właścicieli samochodów

Kochasz swój samochód z wielu powodów - z wrażenia z jazdy, stylu, komfortu czy bezpieczeństwa za kierownicą. Instalując Llumar folie do szyb samochodowych możesz uzyskać jeszcze: pewność, że Ty i Twoja rodzina jest chroniona przed szkodliwym promieniowaniem UV, oraz wysoką temperaturą i silnymi odblaskami słonecznymi, nie wspominając o większej ochronie prywatności.

Folie samochodowe LLumar zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższego poziomu wydajności. Folie na szyby są znane z bardzo dobrej jakości, stabilności kolorów i trwałej powłoki odpornej na zarysowania. Znane są także z tego, że folie na szyby nie są metalizowane, minimalizują nadmierne nagrzewanie się samochodu, zarazem chroniąc przed promieniowaniem UV. Dzięki temu, że nie zawierają dodatków metali, radiowa kontrola centralnego zamka, używanie GPSa i innych technologii opartych o przesył bezprzewodowy nie jest zakłócana. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Korzyści z zastosowania folii LLumar:

  • Ochrona przed promieniowaniem UV
  • Redukcja nagrzewania i odblasków
  • Ochrona i bezpieczeństwo
folie samochodowe


folia samochodowa

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.