O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Bezbarwna Folia do Ochrony Lakieru, Szyby Czołowej, Przyciemniania Szyb

  Więcej

Mój samochód

Folia samochodowa Llumar - Wyższy standard okien to bardziej przyjazny samochód.

folia samochodowa llumar folia samochodowa llumar

Folie na szyby dla właścicieli samochodów

Kochasz swój samochód z wielu powodów - z wrażenia z jazdy, stylu, komfortu czy bezpieczeństwa za kierownicą. Instalując Llumar folie do szyb samochodowych możesz uzyskać jeszcze: pewność, że Ty i Twoja rodzina jest chroniona przed szkodliwym promieniowaniem UV, oraz wysoką temperaturą i silnymi odblaskami słonecznymi, nie wspominając o większej ochronie prywatności.

 

Sprawdź nasz wizualizer stopnia przyciemnienia szyb w aucie. Wybierz model samochodu (SUV, KOMBI, SEDAN), dobierz kolor nadwozia, a następnie kolor wnętrza auta - tapicerki. Po zdefiniowaniu podstawowych rzeczy możesz wybrać folie do przyciemniania szyb samochodowych i sprawdzać od środka samochodu widoczność na zewnątrz. Wizualizer pozwoli sprawdzić jak będzie wyglądał Twój samochód zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz. Sprawdź jak wygląda samochód jak zastosujesz folie do przyciemniania szyb tylnych jak i bocznych. Dobieraj suwakiem folie jasne i ciemne na szyby w aucie. Z automatu otrzymasz podpowiedź jakie serie i folie przyciemniające powinieneś zamówić aby uzyskać dany efekt. Jeśli będziesz miał pytania dotyczace przyciemniania szyb w aucie zadzwoń lub umów się z nami w naszym punkcie serwisowym. Zawsze możesz przeglądnąć naszą galerię obejmującą nasze realizacje na rożnych typach aut.

 

Folie samochodowe LLumar zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższego poziomu wydajności. Folie na szyby są znane z bardzo dobrej jakości, stabilności kolorów i trwałej powłoki odpornej na zarysowania. Znane są także z tego, że folie na szyby o seriach At, ATC, LATI nie są metalizowane, minimalizują nadmierne nagrzewanie się samochodu, zarazem chroniąc przed promieniowaniem UV. Dzięki temu, że folie do przyciemniania szyb samochodowych nie zawierają dodatków metali, radiowa kontrola centralnego zamka, używanie GPSa i innych technologii opartych o przesył bezprzewodowy nie jest zakłócana. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

 

Korzyści z zastosowania folii LLumar:

 • Ochrona przed promieniowaniem UV,
 • Większy komfort termiczny,
 • Redukują nagrzewanie wnętrza auta nie ograniczając widoczności,
 • Redukują odblaski,
 • Posiadają bardzo niski refleks wewnętrzny,
 • Idealnie dopasowane do każdej szyby, 
 • Ułatwiają czyszczenie zabrudzonych powierzchni ponieważ brud do niech nie przywiera,
 • Zapewniają lepsze odprowadzanie wody z powierzchni pokrytej folią,
 • Są elementem tuningu optycznego - poprawiają wygląd każdego auta,
 • Zapewniają większa prywatność w aucie,
 • Dają większą ochronę i bezpieczeństwo.
Przyciemnianie Szyb Samochodowych - Wizualizer!
folie samochodowe

folia samochodowa

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.