O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Więcej

  Więcej

Mój samochód

Wyższy standard okien to bardziej przyjazny samochód.


Spacer Image

Dla właścicieli samochodów

Kochasz swój samochód z wielu powodów - z wrażenia z jazdy, stylu, komfortu czy bezpieczeństwa za kierownicą. Instalując folie LLumar dla szyb samochodowych możesz uzyskać jeszcze: pewność, że Ty i Twoja rodzina jest chroniona przed szkodliwym promieniowaniem UV, oraz wysoką temperaturą i silnymi odblaskami słonecznymi, nie wspominając o większej ochronie prywatności.

Folie LLumar zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższego poziomu wydajności. Znane są ze swojej jakości, stabilności kolorów i trwałej powłoki odpornej na zarysowania. Znane są także z tego, że folie nie są metalizowane oraz minimalizują nadmierne nagrzewanie się samochodu, zarazem chroniąc przed promieniowaniem UV. Dzięki temu, że nie zawierają dodatków metali, radiowa kontrola centralnego zamka, używanie GPSa i innych technologii opartych o przesył bezprzewodowy nie jest zakłócana. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Korzyści z zastosowania folii LLumar:

  • Ochrona przed promieniowaniem UV
  • Redukcja nagrzewania i odblasków
  • Ochrona i bezpieczeństwo