O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Folie Architektoniczne, Dekoracyjne Llumar dla Architektów i Projektantów

  Więcej

Folie dla architektów i projektantów

Folie architektoniczne to światowej klasy wydajne rozwiązania przeszkleń w budynkach.

 
folie architektoniczne llumar folia architektoniczna llumar

Ochrona wnętrza pomieszczeń przed szkodliwym promieniowaniem UV. Folie na okna z filtrem UV.

Firma LLumar oferuje doskonałe folie architektoniczne na okna i przeszklenia w tym przeciwsłoneczne i dekoracyjne, dzięki którym przeniesiesz niepowtarzalny styl, wydajność oraz bezpieczeństwo budynku na nowy poziom. Szukając poprawy komfortu pracy, niższych rachunków za energię, zwiększenia prywatności wnętrza pomieszczeń przeszklonych, bezpieczeństwa, chroniąc się przed graffiti, a nawet utrudniając włamania - postaw na folie na okna LLumar! 

Stosuj doskonałe folie na okna LLumar w tym folie redukujące energię z filtrem UV, folie odbijające promienie słoneczne, folie termoizolacyjne na okna. Zmieniaj pomieszczenia i nadawaj im nowy wymiar w najtańszy sposób wykorzystując folie na szyby i okna. Swieży wygląd okien, inny wymiar światła, regulacja temperatury bez udziału klimatyzacji, nowoczesny wygląd z zachowaniem umiaru, poprawa wyglądu.

Folie architektoniczne w tym przeciwsłoneczne i dekoracyjne są z powodzeniem stosowane przez wielu największych architektów na świecie z konkretnych powodów:
 • Dają szybki zwrot inwestycji
 • Gwarantują zwiększenie komfortu pracy - zmniejszenie skarg
 • Zapewniają jednolity wygląd budynku
 • Są produktem ekologicznym - okna i szyby nie trafiają na wysypisko tylko są ulepszane
 • Gwarancja do 15 lat!

Folie przeciwsłoneczne na okna z filtrami UV to:

 • Oszczędność energii elektrycznej,
 • Poprawa prywatności w pomieszczeniu,
 • Dodatkowe zabezpiecznie okna. Specjalna powłoka foliowa odporna na zarysowania pozwoli uzyskać większa trwałość i łatwiejsze czyszczenie powierzchni okna,
 • Folia na oknie zabezpieczy szyby przed rozbiciem zachowując ją w jednym kawałku w ramie okna,
 • Lepszy komfort termiczny poprzez obniżenie temperatury w pomieszczeniu,
 • Redukcja ciepła słonecznego i odblasków - mniejsze zmęczenie oczu
 • Ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych - ochrona przed płowieniem tekstyliów, mebli, obrazów, książek, dokumentów, pozostawionego sprzętu.

Folie na okna i szyby - Sprawdzone folie okienne

folie do przyciemniania szyb


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.