O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Chroń swoją rodzinę

  Chroń swoją rodzinę

Okienna folia ochronna dla Twojej rodziny

Dodatkowa ochrona dla Ciebie i Twojej rodziny.


Kontrola przeciwsłoneczna w Twoim domu

Wypadki chodzą po ludziach... Zdarzają się niezapowiedziane. Kawałki rozbitej szyby mogą poważnie uszkodzić Twój dom, jak również spowodować groźne obrażenia Twoich bliskich. To ryzyko może zostać zminimalizowane poprzez zastosowanie ochronnych oraz przeciwwłamaniowych folii LLumar.

Wykonane z cienkiego, wytrwałego poliestru, który został pokryty bardzo mocnym klejem. Folie zapewniają bardzo dobrą widoczność oraz potężną ochronę, która pomaga utrzymać szybę w jednym kawałku nawet podczas trzęsienia ziemi. Folia chroni Ciebie i bliskich przed latającymi odłamkami szkła, a także w bardzo dużym stopniu utrudnia włamanie się do mieszkania poprzez szybkie wybicie szyby.
Folie ochronne oraz przeciwwłamaniowe LLumar spełniają najsurowsze wymogi europejskie jak i na całym świecie. Możesz w pełni zaufać naszym foliom, ponieważ masz pewność, że produkt na prawdę działa. Ponieważ folie ochronne są praktycznie niezauważalne, nie będziesz nawet zwracał na nie uwagi, dopóki coś się nie stanie. Pomyśl o foliach jak o ubezpieczeniu!