O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Kontrolowanie nasłonecznienia - Jak działa folia okienna dla budynków?

  O foliach/Jak działa folia przeciwsłoneczna

Jak działa folia okienna dla budynków?

Folia na szyby odbijająca promienie słoneczne - Kontrolowanie nasłonecznienia z foliami Llumar.


Jak działa okienna folia przeciwsłoneczna?

Folia okienna - Koncept prosty. Wyniki niesamowite!

Folia jest arkuszem silnego laminatu poliestrowego, do którego zastosowano szereg ulepszeń w celu poprawy wyglądu oraz wydajności szyb okiennych. Z jednej strony posiada powłokę, która zapobiega zarysowaniom, zaś z drugiej znajduje się klej, który stosowany jest do połączenia z szybą okna.

Folia okienna dla budynków kontroluje przepływ energii słonecznej do przestrzeni pomieszczenia, poprawia właściwości izolacyjne okna, a także zapewnia nieskończone możliwości dekoracyjne, a ponadto chroni przed włamaniem w dużej mierze uniemożliwiając całkowite wybicie szyby.

Folia okienna przeciwsłoneczna dla domów i budynków komercyjnych kontroluje promieniowanie słoneczne, redukując nadmierne nagrzewanie, poprawiając widoczność poprzez redukcję silnych odblasków. Praktycznie eliminuje szkodliwe i niebezpieczne efekty promieniowania UV dla naszych oczu, skóry a nawet mebli.


Niskoprzepuszczalna folia przeciwsłoneczna wpływa na wydajność okien budynków, ograniczając nadmierne nagrzewanie, a także odciążając klimatyzację w gorące dni. Dzięki temu możesz oszczędzać cały rok dzięki zmniejszeniu kosztów ogrzewania czy chłodzenia.

Folie ochronne i przeciwwłamaniowe są wiele razy grubsze od standardowych, a więc zapewniają dużo mocniejszą ochronę przed włamywaczami. A w przypadku huraganów, wybuchu czy trzęsienia ziemi działają jak tarcza chroniąc blisko znajdujących się ludzi przed odłamkami szkła.

Dekoracyjne folie okienne zapewniają prywatność, tak ważną podczas konferencji, czy ustaleń projektowych i koncepcyjnych firmy.


Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Dowiedz się więcej!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.