O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Kontrolowanie nasłonecznienia - Jak działa folia okienna dla budynków?

  O foliach/Jak działa folia przeciwsłoneczna

Jak działa folia okienna dla budynków?

Kontrolowanie nasłonecznienia jest dopiero początkiem.


Jak działa okienna folia przeciwsłoneczna?

Koncept jest prosty. Wyniki niesamowite!

Folia jest arkuszem silnego laminatu poliestrowego, do którego zastosowano szereg ulepszeń w celu poprawy wyglądu oraz wydajności szyb okiennych. Z jednej strony posiada powłokę, która zapobiega zarysowaniom, zaś z drugiej znajduje się klej, który stosowany jest do połączenia z szybą okna.

Folia okienna dla budynków kontroluje przepływ energii słonecznej do przestrzeni pomieszczenia, poprawia właściwości izolacyjne okna, a także zapewnia nieskończone możliwości dekoracyjne, a ponadto chroni przed włamaniem w dużej mierze uniemożliwiając całkowite wybicie szyby.

Folia przeciwsłoneczna dla domów i budynków komercyjnych kontroluje promieniowanie słoneczne, redukując nadmierne nagrzewanie, poprawiając widoczność poprzez redukcję silnych odblasków. Praktycznie eliminuje szkodliwe i niebezpieczne efekty promieniowania UV dla naszych oczu, skóry a nawet mebli.


Niskoprzepuszczalna folia przeciwsłoneczna wpływa na wydajność okien budynków, ograniczając nadmierne nagrzewanie, a także odciążając klimatyzację w gorące dni. Dzięki temu możesz oszczędzać cały rok dzięki zmniejszeniu kosztów ogrzewania czy chłodzenia.

Folie ochronne i przeciwwłamaniowe są wiele razy grubsze od standardowych, a więc zapewniają dużo mocniejszą ochronę przed włamywaczami. A w przypadku huraganów, wybuchu czy trzęsienia ziemi działają jak tarcza chroniąc blisko znajdujących się ludzi przed odłamkami szkła.

Dekoracyjne folie okienne zapewniają prywatność, tak ważną podczas konferencji, czy ustaleń projektowych i koncepcyjnych firmy.


Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Dowiedz się więcej!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.