O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Folie przeciwsłoneczne - Kontrola nasłonecznienia i ochrona przed UV

  Folie przeciwsłoneczne

Ochrona przed UV i kontrola nasłonecznienia

Pomóż chronić mieszkańców i meble przed szkodliwym promieniowaniem UV.


Okienne folie dekoracyjne. Prywatność i styl.

Ochronne folie okienne

Promienie słoneczne rozjaśniają pokój, podłogę a także nastrój pracowników. Jest coś takiego w słońcu, że poprawia nastrój i produktywne myślenie. Lecz jest też ciemna strona słońca w biurze.

Zwykle okna nie blokują w odpowiedni sposób promieniowania UV, które może powodować znaczące szkody - w tym także raka skóry. Promieniowanie UV jest także główną przyczyną blaknięcia wyposażenia wnętrza pomieszczenia - takiego jak meble, podłogi, tapety, grafiki czy fotografie. Szczególnie podatne na blaknięcie i uszkodzenie są produkty wystawiane w witrynach sklepowych. Zwykłe okna prawie nie zatrzymują promieniowania UV, natomiast folie okienne LLumar jak najbardziej. Instalując folie okienne LLumar zatrzymasz szkodliwe promieniowanie UV za ułamek kosztów w porównaniu do alternatywnych rozwiązań.

Folie przeciwsłoneczne LLumar zapewniają skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, blokując 99,9% najbardziej szkodliwego dla skóry promieniowania UVA. Dzięki temu możesz chronić siebie i swoich bliskich przed chorobami skóry oraz nadwrażliwości oczu na światło. Folie okienne są rekomendowane przez Amerykańską Fundację na Rzecz Raka Skóry, jako część programu ochrony skóry.

Ochrona przed UV - Folie przeciwsłoneczne kontra inne rozwiązania


W porównaniu do innych rozwiązań takich, jak zasłony, żaluzje, markizy, folie przeciwsłoneczne LLumar nie zaciemniają pomieszczenia oraz nie blokują możliwości widoku z zewnątrz i do pomieszczenia.

Folie przeciwsłoneczne LLumar są dostępne w wielu różnych stopniach przyciemniania i odbijania, dzięki czemu mieszkańcy, czy pracownicy mogą cieszyć się naturalnym światłem słonecznym bez szkodliwego promieniowania UV, nadmiernego nagrzewania pomieszczenia czy silnych odblasków. Wielu architektów wykorzystuje folie przeciwsłoneczne do celów rozświetlenia pomieszczenia, ponieważ mogą pozwolić sobie na większą powierzchnię elementów przezroczystych.

Niektóre typy okien mają specjalną powłokę chroniącą przed promieniowaniem UV, lecz całkowita wymiana okien w całym budynku może być bardzo kosztowna. Instalacja folii LLumar jest średnio o 80-90% tańsza i mniej inwazyjna niż wymiana okien.


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.