O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Szkolenia z przyciemniania szyb samochodowych - Folie ochronne

  Szkolenia

Szkolenie z przyciemniania szyb samochodowych, ochrony lakieru, szyby czołowejmontaż folii do ochrony lakieru

Wieloletnie doświadczenie tysiące przyciemnionych aut i tysiące m2 zainstalowanych folii okiennych powodują, iż posiadamy niezbędne doświadczenie by przekazywać zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie innym osobom.

Oferujemy 4 rodzaje szkoleń:


  • ■ Szkolenie "Montaż folii na szybach auta - Przyciemnianie szyb samochodowych"
  • ■ Szkolenie "Montaż folii okiennych - architektonicznych w tym:
  • ■ Folie przeciwsłoneczne, dekoracyjne, ochronne, antywłamaniowe"
  • ■ Szkolenie "Montaż folii PPF - Bezbarwna folia do ochrony lakieru"
  • ■ Szkolenie "Montaż folii firmy BRAY na szybie czołowej - Folia do ochrony szyby przedniej/ czołowej przed kamieniami"

Szkolenia trwają od 1-3 dni i uzależnione są od zakresu, jaki wybierzesz jak również od tego ile czasu chcesz poświęcić na trening.

Każde z przeprowadzonych przez nas szkoleń ma na celu przekazanie zdobytej przez nas wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia usług w tych dziedzinach. Na naszych szkoleniach będziesz nabierał doświadczenia praktycznego, a nie przyglądał się jak robi to osoba szkoląca.

Na szkoleniach poznasz narzędzia pomocne do instalowania folii na szybach, na lakierze auta, które ułatwiają pracę i eliminują błedy. Jeżeli będziesz ich potrzebował pomożemy je zdobyć. Dla naszych kursantów przygotowalismy lepsze ceny na narzędzia do instalacji folii samochodowych i okiennych LLumar.


Pełne informacje odnośnie szkoleń uzyskasz składając zapytanie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wybierz rodzaj szkolenia - umów się na termin przez telefon lub mailowo.O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.