O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Szkolenia z przyciemniania szyb samochodowych - Folie ochronne

  Szkolenia

Szkolenie z przyciemniania szyb samochodowych, ochrony lakieru, szyby czołowejmontaż folii do ochrony lakieru

Wieloletnie doświadczenie tysiące przyciemnionych aut i tysiące m2 zainstalowanych folii okiennych powodują, iż posiadamy niezbędne doświadczenie by przekazywać zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie innym osobom.
Oferujemy 4 rodzaje szkoleń:
 • ■ Szkolenie  " Montaż folii na szybach auta - Przyciemnianie szyb samochodowych"
 • ■ Szkolenie  "Montaż folii okiennych - architektonicznych w tym:
 • Folie przeciwsłoneczne, dekoracyjne, ochronne, antywłamaniowe"
 • ■ Szkolenie   "Montaż folii PPF - Bezbarwna folia do ochrony lakieru"
 • ■ Szkolenie "Montaż folii firmy BRAY na szybie czołowej - Folia do ochrony szyby przedniej/ czołowej przed kamieniami"  
Szkolenia trwają od 1-3 dni i uzależnione są od zakresu, jaki wybierzesz jak również od tego ile czasu chcesz poświęcić na trening. Każde z przeprowadzonych przez nas szkoleń mają na celu przekazanie zdobytej przez nas wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia usług w tych dziedzinach. Na naszych szkoleniach będziesz nabierał doświadczenia praktycznego, a nie przyglądał się jak robi to osoba szkoląca. Na szkoleniach poznasz narzędzia pomocne do instalowania folii na szybach, ktore ułatwiają pracę i eliminują błedy.
Pełne informacje odnośnie szkoleń uzyskasz składając zapytanie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wybierz rodzaj szkolenia - umów się na termin przez telefon lub mailowo.

 

 •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
       woj. podkarpackie, Polska
 •   723-297-034
 •   695-430-109
 •   17-224-13-40
 •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.