O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Folie Dekoracyjne na Przeszklenia w Budynkach Komercyjnych

  Folie dekoracyjne

Dekoracyjne folie okienne - styl i prywatność

Popraw komfort i estetykę miejsca pracy z wykorzystaniem dekoracyjnych folii LLumar.folie dekoracyjne

Okienne folie dekoracyjne na okna, szyby, przeszklenia!

Potrzeby najemców cały czas się zmieniają. Firmy rozrastają się, zwiększają liczbę pracowników, ludzie awansują. Dodawane są centrale danych (które wymagają też miejsca). Potrzebna jest większa ilość miejsca. Rozwijająca się firma potrzebuje elastycznego dostosowania pomieszczeń oraz wydzielonych miejsc pracy.

Idealną opcją do tego celu są dekoracyjne folie okienne firmy LLumar, które zapewniają zarządcom i właścicielom budynku szeroki wachlarz możliwości, które mogą tchnąć nowe życie w starą przestrzeń, bez nadszarpywania budżetu oraz zapewnić w prosty i szybki sposób pewnego rodzaju prywatność w konkretnym miejscu.

Dla przykładu więcej prywatnych biur, stanowisk pracy oraz przestrzeni może zostać stworzona przy użyciu okiennych folii dekoracyjnych za ułamek ceny szkła dekoracyjnego. A jeśli zajdzie taka potrzeba zawsze można w łatwy sposób zmienić wzór czy konfigurację każdego miejsca pracy - biura.

 

Wybierając folie dekoracyjne łatwo, szybko i tanio możesz przearanżowac wnętrze pomieszczenia, odświeżyć je i nadać mu ładny i nowoczesny wygląd mając na uwadze wystrój całosci nadać unikalnego wyglądu zachowując prywatność miejsca pracy. Jedną z głównych zalet jakie posiada folia dekoracyjna jest duża przepuszczalność światła połączona z efektem niewidoczności w miejscu gdzie chcemy ją zachować.

Z elastycznością folii dekoracyjnych LLumar, możliwości tworzenia przy ich pomocy zapierających dech w piersiach efektów, a zarazem tworzenie funkcjonalnych miejsc pracy możliwość jest wręcz nieskończona. Pierwszym wyzwaniem będzie wybór folii z szerokiej gamy wzorów i rodzajów folii matowych, gradientowych, ze wzorami, czy teksturowanych lub folii dekoracyjnych kolorowych na specjalne zamówienie.

Folia dekoracyjna, folie kolorowe na szyby - rodzaje

Łącząc kolory dostępnych folii dekoracyjnych można stworzyć praktycznie każdy odcień lub dopasować go do pożądanego wystroju swojego biura. Wiele firm wybiera swój własny kolor jak dostępne od reki dekoracyjne folie mleczne, matowe, mrożone, gradientowe, horyzontalne oraz na zamówienie folie dekoracyjne w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym, czarnym), który nawiązuje do ich identyfikacji wizualnej. Bardzo często folie dekoracyjne trafiają od recepcji, do gabinetów, sal konferencyjnych, okien w sali gimnastycznej, okien na siłowni, szyb w przychodniach, szpitalach, gabinetach lekarskich, gabinetach dentystcznych, punktach obsługi klientów, przebieralniach, kabinach prysznicowych, ściankach działowych, witrynach.

Nie ma znaczenia z jakim wyzwaniem projektowym chcą się zmierzyć - dekoracyjne folie LLumar zapewniają niedrogie, praktyczne i przede wszystkim unikalne rozwiązanie - z doskonałymi rezultatami ! Nie eksperymentuj z oklejaniem folii samodzielnie. Aby osiągnąć dobry efekt estetyczny potrzebna jest wprawa. Zleć usługę fachowcom. Zamów folie dekoracyjne z montażem!


Folie dekoracyjne na szyby. Ozdobne folie ochronne

folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.