O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Okienne folie dekoracyjne Llumar - Energooszczędne folie okienne

  Folie dekoracyjne

Okienne folie dekoracyjne LLumar. Prywatność i styl.

Energooszczędne folie okienne LLumar są przystępną cenowo alternatywą wymiany okien.


Okienne folie dekoracyjne. Prywatność i styl.

Alternatywa wymieniania okien.

Połącz swoją umiejętność projektowania z kreatywnością i elastycznością dekoracyjnych folii okiennych LLumar. Tworzenie zapierającego dech w piersiach, a zarazem funkcjonalnego designu nie jest niczym ograniczone. Pierwszym wyzwaniem będzie wybór folii z szerokiej gamy matowych, ze wzorami, czy teksturowanych.
Łącząc kolory dostępnych folii można stworzyć praktycznie każdy odcień, a wybierając wzór stworzyć swój unikalny wygląd. Dodatkowo możesz wybrać folię, która rozprasza lub skupia światło, czy nawet całkowicie blokuje. Nie ma znaczenia z jakim wyzwaniem projektowym chcesz się zmierzyć - dekoracyjne folie LLumar zapewniają niedrogie, praktyczne i przede wszystkim unikalne rozwiązanie - z doskonałymi rezultatami!


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.