O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Okienne folie dekoracyjne Llumar - Energooszczędne folie okienne

  Folie dekoracyjne

Okienne folie dekoracyjne LLumar - Prywatność i styl

Folia dekoracyjna. Matowe folie na szyby - mleczne, trawione szkło, mrożone szkło, papier ryżowy


Okienne folie dekoracyjne. Prywatność i styl.

Alternatywa wymieniania okien

Folie dekoracyjne doskonale sprawdzą się jako folie na okna budowlane oraz szklane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Używamy ich wszędzie tam gdzie zamierzamy uzyskać prywatną przestrzeń, a zbyt duże przeszklenia nam to odbierają i uniemożliwiają.

Dekoracyjne folie na okna cieszą się największym zainteresowaniem w firmach i instytucjach gdzie występuje dużo przeszkleń jak: przychodnie, szpitale, gabinety zabiegowe, gabinety i kliniki stomatologiczne, biura typu open space dla oddzielenia stanowisk pracy oraz prywatne domy a w nich w szczególności okna łazienkowe i kabiny prysznicowe.


Folie Dekoracyjne - Zalety:
- nadanie prywatności,
- uzyskanie efektu dekoracyjnego,
- poprawa wyglądu,
- przepuszczają dużą ilość światła widzialnego

 


Nasza oferta na folie dekoracyjne, ozdobne obejmuje 4 rodzaje folii:
- folie mleczne
- folie mleczne na bazie brązowej
- folie paski mleczne horyzontalne (paski poziome)
- folie gradientowe (mleczne dołem, a górą przejrzysta).


Możliwe jest również wybranie innych wzorów na folie okienne dekoracyjne z wzornika jednak są one dostępne wyłącznie na zamówienie. Nie ma ich dostępnych od ręki.

W zależności od wybranego produktu uzyskuje się na nie gwarancję od 2 do 5 lat. Nie zalecamy oklejania przeszkleń samodzielnie bez wcześniejszej wprawy oklejania folią dekoracyjną. Naklejenie zwykłej folii na mniejszym ekranie np: smartfona wymaga wprawy a co dopiero na powierzchni szklanych drzwi lub okna!

Zleć oklejanie przeszkleń folią specjalistom. Folie dekoracyjne są używane tylko i wyłącznie na przeszklenia z pominięciem ram od wewnętrznej strony okien i drzwi.

Folie dekoracyjne - Folie na szyby, okna i drzwi szklane

folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.