O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Energooszczędna Folia Na Okna - Mniejsze Zużycie Energii o 15%

  Oszczędność energii

Zredukuj koszty energii nawet do 15% z energooszczędną folią LLumar

Mając pod kontrolą wahania temperatury możesz zmniejszyć zużycie energii nawet o 15%.


energooszczędna folia na okna

Mając pod kontrolą wahania temperatury możesz zmniejszyć zużycie energii nawet o 15%.

W wielu budynkach wahania temperatury (i rachunki za energię) spowodowane są wpadającymi promieniami słonecznymi przez okna pomieszczenia. Gdy dużo słońca wpada do pomieszczenia, wtedy przedmioty nagrzewają się, lecz gdy słońce przesunie się lub zajdzie wtedy temperatura się obniża.

Szacuje się, że jedna trzecia obciążenia klimatyzatorów spowodowana jest nagrzewaniem przez promienie słoneczne i blisko 75% okien nie jest energooszczędna.

Profesjonalne badania szacują, że instalacja energooszczędnych folii LLumar ogranicza zużycie energii o 15%, nie wspominając o ogromnych korzyściach dla środowiska poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Zwrot kosztów inwestycji zwraca się średnio już po trzech latach.

Energooszczędna folia okienna kontra wymiana okien Kiedy chcesz zdecydować między wymianą okien na nowe oraz instalacją folii okiennych na obecnych oknach budynku, wiele czynników może wpłynąć na Twoją decyzję.
Skargi najemców są często pierwszym znakiem, że należy zwrócić uwagę na okna. Nowe okna nie zawsze będą rozwiązaniem na skargi najemców dotyczących nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń czy mocnych, oślepiających odblasków, zaś folia okienna nie naprawi nieszczelności czy zawilgocenia. Zlokalizowanie prawdziwego problemu pomoże skoncentrować się na właściwym wyborze najlepszego rozwiązania.

Jeżeli okna są nieszczelne lub przeciekają, mają uszkodzone uszczelki lub ramy (chyba, że nie posiadają ramy), wtedy instalacja folii nie jest odpowiednim rozwiązaniem, lecz jeśli okna są w dobrym stanie, wtedy instalacja folii okiennych rozwiąże najczęściej występujące problemy w budynku.

folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.