O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Szkolenia z montażu folii do ochrony lakieru PPF oraz przyciemniania szyb

  Szkolenia/Montaż folii do ochrony lakieru PPF

Szkolenie z montażu folii do ochrony lakieru PPF


montaż folii do ochrony lakieru

Trening, szkolenie w zakresie folia PPF, zabezpieczenie lakieru auta, motoru, skuterów, rowerów odbywa się w siedzibie naszej firmy w oparciu o najwyższe standardy wymagane przez producenta folii LLumar. Dokładamy wszelkich starań by osoba szkolona uzyskała maksymalnie dużą wiedzę i umiejętności z zakresu montażu folii do ochrony lakieru stosując bezbarwne folie PPF.


Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam dopracowac do perfekcji sposoby oklejania i zabezpieczenia lakieru w samchodach najtrudniejszych do oklejenia bez formatek lub o skomplikowanej bryle (np: Mercedes Klasy G).


Zakres szkolenia ustalany jest indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania kursanta i wiedzy jaką chce posiąść. Na szkolenie przewidujemy standardowo 1 lub 2 dni od 6h do 8h w zależności od ustaleń. Indywidualnie jeżeli zachodzi taka potrzeba umawiamy sięna szkolenie dłuższe. W naszej firmie praktykowane są szkolenia indywidualne w celu przekazania jak największej wiedzy osobom szkolonym.


W przypadku szkoleń 1- dniowych szkolimy z uwagi na ograniczoną ilość czasu jak prawidłowo oklejać lusterka, lampy przednie, parapet zderzaka tylnego, wneki klamek, progi samochodowe, nadszybie, słupki A (przednie).


W przypadku szkoleń 2 - dniowych pokazujemy sposoby oklejania maski przedniej, zderzaka przedniego, błotników samochodowych oraz elementów drobnych wymienionych w szkoleniu 1 dniowym.


Szkolenia najczęściej odbywają się na samochodach naszych kursantów lub przygotowanym aucie trenngowym i zderzakach treningowych. Pokazujemy każdemu kursantowi i zwracamy uwagę jak planować arkusz folii aby powstał jak najmniejszy odpad. Optymalizacja arkusza folii jest niezwykle istotna ponieważ folia PPF stanowi drogi współczynnik całej usługi oklajania lakieru.

Zakres podstawowego szkolenia:

  • ■ Część teoretyczna – omówienie budowa folii, przygotowanie pojazdu i sposobu montażu
  • ■ Montaż folii PPF z wyciętych przez ploter formatek
  • ■ Sposoby radzenia sobie w sytuacji braku formatek na dany element samochodu planowany do zabezpieczenia.

Narzędzia niezbędne do montażu folii do ochrony lakieru PPF:

- Opalarka Steinel HL 2020 E - do wygrzewania rantów folii do ochrony lakieru,
- Yellow Turbo – niezbędne narzędzie do instalacji folii PPF,
- Black Smoothie - do wstępnego wyprowadzania wody spod folii do ochrony lakieru,
- Green Turbo – miękka rakla do instalacji bezbarwnej folii do ochrony lakieru,
- Sott 150-PP1- kostka do aplikacji folii bezbarwnej,
- 3M niebieska karta – do wypracowywania folii PPF,
- Opryskiwacz Spraymaster - do nanoszenia preparatu do instalacji folii,
- Czyściwo niskopylne,
- Ściereczka z mikrofazy,
- Papier transferowy – niezbędny do tworzenia formatek PPF,
- Film-On – preparat do instalacji folii,
- Nóż NT Pro A-1 "Red Dot" - nóż dla lewo i praworęcznych do nadcinania folii ochronnej na lakier,
- Ostrza Olfa - do nacinania folii PPF,
- Cyrkiel Olfa,
- Marker do znakowania folii,
- Impact Jr – opryskiwacz,
- Olfa® DC4 - pojemnik na zużyte ostrza


Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej oferty szkolenia. Poznaj naszą ofertę na narzędzia pomocne w oklejaniu i zabezpieczaniu lakieru samochodu folią PPF.


folia do ochrony lakieru

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.