O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Jak działa folia samochodowa? - Bezbarwna folia do ochrony lakieru

  O foliach/Jak działają folie samochodowe

Jak działa folia samochodowa?

Bo liczy się wnętrze!


Jak działają samochodowe folie przeciwsłoneczne?

Folia jest arkuszem silnego laminatu poliestrowego, do którego zastosowano szereg ulepszeń w celu poprawy wyglądu oraz wydajności szyb samochodowych. Z jednej strony posiada powłokę, która zapobiega zarysowaniom, zaś z drugiej znajduje się klej, który stosowany jest do połączenia z szybą samochodową.

Folia przeciwsłoneczna dla szyb samochodowych wybiórczo kontroluje przepuszczanie promieni słonecznych do samochodu, przez co ogranicza temperaturę wewnątrz. Folia poprawia widoczność i bezpieczeństwo kierowcy poprzez redukcję ostrych odblasków, a także praktycznie eliminuje szkodliwe i niebezpieczne efekty promieniowania UV, zapewniając ochronę oczom i skórze.
Ponieważ energia słoneczna złożona jest z promieni UV, światła widzialnego oraz promieniowania podczerwieni, nasza zaawansowana folia została zaprojektowana tak, aby niezależnie kontrolować przepuszczanie tych trzech zakresów promieniowania słonecznego oraz sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Możesz wybrać folie, które:
  • filtrują tylko promieniowanie nadfioletowe (UV)
  • redukują światło widzialne poprawiając widoczność oraz wygląd samochodu
  • blokują zarówno promieniowanie UV jak i podczerwone oraz redukują nadmierne nagrzewanie praktycznie nie zmieniając wyglądu szyby samochodowej


Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Dowiedz się więcej!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.