O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Prywatność i styl w Twoim domu

  Prywatność i styl w Twoim domu

Styl i prywatność w Twoim domu

Folie dekoracyjne kontra szkło dekoracyjne.


Kontrola przeciwsłoneczna w Twoim domu

Więcej stylu i prywatności

Mimo, że szkło dekoracyjne wygląda bardzo efektownie, dość kosztowna jest jego instalacja czy utrzymanie go w należytym stanie. Dodatkowo prawie niemożliwa jest zmiana jego wzoru czy koloru.

Profesjonalna instalacja folii dekoracyjnych LLumar pozwala osiągnąć wygląd szkła dekoracyjnego, a dodatkowo jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu np. za pomocą konwencjonalnych środków do mycia szyb. Dodatkowym argumentem przemawiającym za instalacją folii jest fakt, że w łatwy sposób można zmienić wygląd szyb, bez konieczności ich wymiany.
Zamiast korzystać ze starych, nudnych żaluzji, rolet czy zasłon, zainstaluj dekoracyjne folie LLumar, które w znaczącym stopniu poprawią wygląd okien, a Ty będziesz mógł się cieszyć prywatnością i naturalnym światłem.

Dekoracyjne folie LLumar są dostępne w szerokiej gamie: matowe, teksturowane, ze wzorami czy barwione. Folie zapewniają bardzo dobry wygląd i ochronę prywatności za dużo mniejszą sumę pieniędzy niż zapłaciłbyś za szkło dekoracyjne.