O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Nowoczesne folie dekoracyjne Llumar - Styl i prywatność w Twoim domu

  Prywatność i styl w Twoim domu

Folie ozdobne - Styl i prywatność w Twoim domu

Folie dekoracyjne kontra szkło dekoracyjne.


folie Llumar

Folie dekoracyjne to więcej stylu i prywatności

Mimo, że szkło dekoracyjne wygląda bardzo efektownie, dość kosztowna jest jego instalacja czy utrzymanie go w należytym stanie. Dodatkowo prawie niemożliwa jest zmiana jego wzoru czy koloru. Jego największą wadą jest jednak jego podatność na uszkodzenia.

Profesjonalna instalacja folii dekoracyjnych LLumar pozwala osiągnąć wygląd szkła dekoracyjnego, a dodatkowo jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu np. za pomocą konwencjonalnych środków do mycia szyb i bezpieczna w użyciu. W przypadku pękniecia, rozbicia folia dekoracyjna doskonale zabezpieczy szybę, przeszklenie przed wypadnięciem z ramy.

 

Dodatkowym argumentem przemawiającym za instalacją folii dekoracyjnej jest fakt, że w łatwy sposób można zmienić wygląd szyb, bez konieczności ich wymiany. Innym argumentem jest zabezpieczenie szyby folią w sytuacji jej rozbicia.Zamiast korzystać ze starych, nudnych żaluzji, rolet czy zasłon, zainstaluj dekoracyjne folie okienne firmy LLumar, które w znaczącym stopniu poprawią wygląd okien, a Ty będziesz mógł się cieszyć prywatnością i naturalnym światłem.

Dekoracyjne folie LLumar są dostępne w szerokiej gamie: matowe, teksturowane, ze wzorami czy barwione. Folie dekoracyjne (ozdobne) zapewniają bardzo dobry wygląd i ochronę prywatności za dużo mniejszą sumę pieniędzy niż zapłaciłbyś za szkło dekoracyjne.

 

Folie dekoracyjne na okna, drzwi, szyby, przeszklenia

Dekoracyjne folie mleczne, mleczne na bazie brązowej, horyzontalne, gradientowe


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.