O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Nowoczesne folie dekoracyjne Llumar - Styl i prywatność w Twoim domu

  Prywatność i styl w Twoim domu

Styl i prywatność w Twoim domu

Folie dekoracyjne kontra szkło dekoracyjne.


folie Llumar

Więcej stylu i prywatności

Mimo, że szkło dekoracyjne wygląda bardzo efektownie, dość kosztowna jest jego instalacja czy utrzymanie go w należytym stanie. Dodatkowo prawie niemożliwa jest zmiana jego wzoru czy koloru.

Profesjonalna instalacja folii dekoracyjnych LLumar pozwala osiągnąć wygląd szkła dekoracyjnego, a dodatkowo jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu np. za pomocą konwencjonalnych środków do mycia szyb. Dodatkowym argumentem przemawiającym za instalacją folii jest fakt, że w łatwy sposób można zmienić wygląd szyb, bez konieczności ich wymiany.


Zamiast korzystać ze starych, nudnych żaluzji, rolet czy zasłon, zainstaluj dekoracyjne folie LLumar, które w znaczącym stopniu poprawią wygląd okien, a Ty będziesz mógł się cieszyć prywatnością i naturalnym światłem.

Dekoracyjne folie LLumar są dostępne w szerokiej gamie: matowe, teksturowane, ze wzorami czy barwione. Folie zapewniają bardzo dobry wygląd i ochronę prywatności za dużo mniejszą sumę pieniędzy niż zapłaciłbyś za szkło dekoracyjne.


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.