O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Folie Dekoracyjne na Okna, Drzwi w Łazience, Kuchni, Salonie Domu

  Prywatność i styl w Twoim domu

Folie ozdobne - Styl i prywatność w Twoim domu

Folie dekoracyjne kontra szkło dekoracyjne - do kuchni, łazienki, przedpokoju, gabinetu, salonu, jadalni.


folie Llumar

Folie dekoracyjne to więcej stylu i prywatności

Mimo, że szkło dekoracyjne wygląda bardzo efektownie, dość kosztowna jest jego instalacja czy utrzymanie go w należytym stanie. Dodatkowo prawie niemożliwa jest zmiana jego wzoru czy koloru. Jego największą wadą jest jednak jego podatność na uszkodzenia i rozbicie.

Profesjonalna instalacja folii dekoracyjnych LLumar pozwala osiągnąć wygląd szkła dekoracyjnego, a dodatkowo jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu np. za pomocą konwencjonalnych środków do mycia szyb i bezpieczna w użyciu. W przypadku pęknięcia, rozbicia folia dekoracyjna doskonale zabezpieczy szybę w jednym kawałku, przeszklenie przed wypadnięciem z ramy.

 

Dodatkowym argumentem przemawiającym za instalacją folii dekoracyjnej jest fakt, że w łatwy sposób można zmienić wygląd szyb, bez konieczności ich wymiany. Innym argumentem jest zabezpieczenie szyby folią w sytuacji jej rozbicia. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniu i domu zarówno jako folie dekoracyjne w kuchni, przedpokoju, i łazience. Nie tylko odnowią stare przeszklenia dodając im świeżości ale równiez będą działały jak folie ochronne. Zabezpieczą skutecznie duże lustro, przeszklenia w kuchni (lakobel), szklane drzwi w szafie, łazience, gabinecie.


Folia dekoracyjna w domu - Postaw na dekoracyjne folie ozdobne!

 

Zamiast korzystać ze starych, nudnych żaluzji, rolet czy zasłon, zainstaluj dekoracyjne folie okienne firmy LLumar, które w znaczącym stopniu poprawią wygląd okien, odświeżą je, a Ty będziesz mógł się cieszyć prywatnością i naturalnym światłem.

Dekoracyjne folie LLumar są dostępne w szerokiej gamie jako folie dekoracyjne: matowe - mleczne i brązowe, teksturowane - szczotkowany kryształ, mrożone szkło, popękane szkło, satynowy kryształ, z wzorami - kwadraty, cienkie linie poziome, paski poziome, szerokie paski poziome, gradientowe - żaluzje, mini kropki, lustrzane odbicie, punktowa matryca, burza snieżna, trawa, papier ryżowy, folie kolorowe - żółte, czarne, zielone, czerwone, niebieskie.

Folie dekoracyjne (ozdobne) zapewniają bardzo dobry wygląd i ochronę prywatności za dużo mniejszą sumę pieniędzy niż zapłaciłbyś za szkło dekoracyjne. Zamów folie dekoracyjne razem z montażem. Zadbaj o detale i ładny wygląd oraz prywatność okreslonych miejsc w domu jak łazienka, kabina prysznicowa. zabezpiecz duże przeszklenia na wypadek rozbicia aby pozostały w ramie i ni ezrobiły krzywdy osobom w pobliżu.

 

 

Folie dekoracyjne na okna, drzwi, szyby, przeszklenia

Dekoracyjne folie mleczne, mleczne na bazie brązowej, horyzontalne, gradientowe


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.