O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Komfort i wygoda

  Komfort i wygoda

Popraw komfort i efektywność miejsca pracy

Zobacz ile możesz zyskać instalując folie przeciwsłoneczne.


Okienne folie przeciwsłoneczne. Popraw efektywność miejsca pracy.

Przychodzą najemcy i mówią, że jest zbyt gorąco lub zbyt zimno. Tak, może być to irytujące, lecz nie warto ignorować tej ważnej informacji. W wielu przypadkach, to co jest dobre dla komfortu termalnego mieszkańców jest dobre dla rachunków za energię budynku.

Folie przeciwsłoneczne LLumar zapewniają opłacalną opcję, która może zwiększyć komfort zarówno najemców jak i zarządcy. Prócz znaczącego obniżenia temperatury, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną zapewniają dostęp naturalnego światła oraz widoku na zewnątrz, podczas gdy żaluzje uniemożliwiają te aspekty. Dodatkowo dzięki foliom możemy zmniejszyć rachunki za klimatyzowanie pomieszczenia.

Pomagamy ujednolicić temperaturę wewnątrz całego budynku.

Poprzez zmniejszenie ciepła i promieniowania słonecznego, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną LLumar mogą ustabilizować temperaturę wewnątrz całego budynku. Rezultat? Większy komfort pracowników i zadowolenie pracodawcy!

Zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych pomaga nawet... w pozyskaniu najemców! Obecnie coraz więcej osób poszukuje ekologicznego miejsca z "eko-ulepszeniami", które zapewniają sprawdzone sposoby oszczędności energii.

Porównując koszty, ważnym jest, aby pamiętać, że najnowsze folie przeciwsłoneczne to ułamek tego, co wydałbyś na wymianę okien. A dodatkowo folie w znaczący sposób odciążają klimatyzację oraz urządzenia grzewcze.