O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Nowoczesne folie przeciwsłoneczne LLumar poprawią Twój komfort pracy

  Komfort i wygoda

Popraw komfort i efektywność miejsca pracy

Zobacz ile możesz zyskać instalując folie przeciwsłoneczne.


folia przyciemniająca do szyb
Przychodzą najemcy i mówią, że jest zbyt gorąco lub zbyt zimno. Tak, może być to irytujące, lecz nie warto ignorować tej ważnej informacji. W wielu przypadkach, to co jest dobre dla komfortu termalnego mieszkańców jest dobre dla rachunków za energię budynku.

Folie przeciwsłoneczne LLumar zapewniają opłacalną opcję, która może zwiększyć komfort zarówno najemców jak i zarządcy. Prócz znaczącego obniżenia temperatury, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną zapewniają dostęp naturalnego światła oraz widoku na zewnątrz, podczas gdy żaluzje uniemożliwiają te aspekty. Dodatkowo dzięki foliom możemy zmniejszyć rachunki za klimatyzowanie pomieszczenia.

Pomagamy ujednolicić temperaturę wewnątrz całego budynku.

Poprzez zmniejszenie ciepła i promieniowania słonecznego, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną LLumar mogą ustabilizować temperaturę wewnątrz całego budynku. Rezultat? Większy komfort pracowników i zadowolenie pracodawcy!

Zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych pomaga nawet... w pozyskaniu najemców! Obecnie coraz więcej osób poszukuje ekologicznego miejsca z "eko-ulepszeniami", które zapewniają sprawdzone sposoby oszczędności energii.

Porównując koszty, ważnym jest, aby pamiętać, że najnowsze folie przeciwsłoneczne to ułamek tego, co wydałbyś na wymianę okien. A dodatkowo folie w znaczący sposób odciążają klimatyzację oraz urządzenia grzewcze.


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.