O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Efektywność i wydajność folii okiennych przeciwsłonecznych Llumar

  Popraw efektywność i wydajność

Popraw komfort i efektywność pracy z foliami przeciwsłonecznymi LLumar

Instalacja folii kontra wymiana okien. Ile można zaoszczędzić?


folia termoizolacyjna na okna

Popraw komfort i efektywność pracy z foliami przeciwsłonecznymi LLumar

Jeśli rozważasz wymianę okien na nowe, to powinieneś wiedzieć, że istnieje mniej kosztowna oraz bardzo efektywna alternatywa: folie przeciwsłoneczne LLumar!

Zastosowanie folii okiennych jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla pracownika jak i najemców. Ostatnie badania wskazują, że 80% pracowników biurowych ma problemy z koncentracją, jeśli temperatura jest wyższa niż normalnie. A prawie dwie trzecie stwierdza, że wykonywanie typowego zadania w wyższej temperaturze może trwać nawet do 25% dłużej.

Prócz znaczącego obniżenia temperatury, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną zapewniają dostęp naturalnego światła oraz widoku na zewnątrz, podczas gdy żaluzje uniemożliwiają te aspekty. Dodatkowo dzięki foliom możemy zmniejszyć rachunki za klimatyzowanie pomieszczenia.

Chłodniejsze biuro i bardziej komfortowa praca, dzięki foliom przeciwsłonecznym.

Poprzez zmniejszenie ciepła i promieniowania słonecznego, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną LLumar mogą ustabilizować temperaturę wewnątrz całego budynku. Rezultat? Większy komfort pracowników i zadowolenie pracodawcy!

Zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych pomaga nawet... w pozyskaniu najemców! Obecnie coraz więcej firm poszukuje ekologicznego miejsca pracy i "eko-ulepszeń", które zapewniają sprawdzone sposoby oszczędności energii.

Porównując koszty, ważnym jest, aby pamiętać, że najnowsze folie przeciwsłoneczne to ułamek tego, co wydałbyś na wymianę okien. A dodatkowo folie w znaczący sposób odciążają klimatyzację oraz urządzenia grzewcze.


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.