O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Uniknij wysokich temperatur

  Uniknij wysokich temperatur

Wysoka temperatura i silne odblaski mogą zepsuć przejażdżkę

Spraw, aby twoja następna podróż była w pełni komfortowa z foliami okiennymi LLumar!


Jak działają samochodowe folie przeciwsłoneczne?

Nie jest tajemnicą fakt, że promienie słoneczne mogą nagrzać wnętrze samochodu do nieznośnych temperatur. Potraktuj to na chłodno.

Podczas upalnych letnich miesięcy, wydaje się, że nie ma ucieczki od palącego ciepła - nawet w samochodzie. Włączasz klimatyzację i tak za chwilę jesteś cały mokry. Prawdą jest, że wiele osób przeziębia się przez klimatyzację. Dodatkowo mocne, oślepiające słońce często jest sporym zagrożeniem.
Folie LLumar mogą to zmienić. Przywrócić komfortową jazdę w chłodniejszym samochodzie. Potwierdzono, że folie LLumar znacznie ograniczają nagrzewanie się wnętrza samochodu.
Blokując ponad 99% szkodliwego promieniowania UV, przyciemniane folie LLumar chronią pasażerów przed uszkodzeniami skóry, a także chronią całe wnętrze samochodu przed pękaniem oraz blaknięciem. Ponadto folie zmniejszają odblaski, przez co Twoje oczy będą mniej zmęczone.

Wybierz z szerokiej gamy dostępnych folii samochodowych LLumar - od jasnych do ciemnych, chroniących prywatność Twoją oraz pasażerów i ich rzeczy. Podróżuj bezpieczniej i z dużo większym komfortem z foliami LLumar. Przyciemnianie szyb jest rekomendowane przez Amerykańską Fundację Raka Skóry jako część programu kompleksowej ochrony skóry.