O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

Uniknij wysokich temperatur dzięki folii okiennej marki Llumar

  Uniknij wysokich temperatur

Wysoka temperatura i silne odblaski mogą zepsuć przejażdżkę

Spraw, aby twoja następna podróż była w pełni komfortowa z foliami okiennymi LLumar!


Jak działają samochodowe folie przeciwsłoneczne?

Nie jest tajemnicą fakt, że promienie słoneczne mogą nagrzać wnętrze samochodu do nieznośnych temperatur. Potraktuj to na chłodno.

Podczas upalnych letnich miesięcy, wydaje się, że nie ma ucieczki od palącego ciepła - nawet w samochodzie. Włączasz klimatyzację i tak za chwilę jesteś cały mokry. Prawdą jest, że wiele osób przeziębia się przez klimatyzację. Dodatkowo mocne, oślepiające słońce często jest sporym zagrożeniem.

Folie LLumar mogą to zmienić. Przywrócić komfortową jazdę w chłodniejszym samochodzie. Potwierdzono, że folie LLumar znacznie ograniczają nagrzewanie się wnętrza samochodu.

Blokując ponad 99% szkodliwego promieniowania UV, przyciemniane folie LLumar chronią pasażerów przed uszkodzeniami skóry, a także chronią całe wnętrze samochodu przed pękaniem oraz blaknięciem. Ponadto folie zmniejszają odblaski, przez co Twoje oczy będą mniej zmęczone.

Wybierz z szerokiej gamy dostępnych folii samochodowych LLumar - od jasnych do ciemnych, chroniących prywatność Twoją oraz pasażerów i ich rzeczy. Podróżuj bezpieczniej i z dużo większym komfortem z foliami LLumar. Przyciemnianie szyb jest rekomendowane przez Amerykańską Fundację Raka Skóry jako część programu kompleksowej ochrony skóry.


folia samochodowa

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.