O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Folie do Przyciemniania Szyb Samochodowych - Folia na Szyby Auta

  Uniknij wysokich temperatur

Wysoka temperatura i silne odblaski mogą zepsuć przejażdżkę

Spraw, aby twoja następna podróż była w pełni komfortowa - folia na szyby LLumar!


Jak działają samochodowe folie przeciwsłoneczne?

Nie jest tajemnicą fakt, że promienie słoneczne mogą nagrzać wnętrze samochodu do nieznośnych temperatur. Potraktuj to na chłodno.

Podczas upalnych letnich miesięcy, wydaje się, że nie ma ucieczki od palącego ciepła - nawet w samochodzie. Włączasz klimatyzację i tak za chwilę jesteś cały mokry. Prawdą jest, że wiele osób przeziębia się przez klimatyzację. Dodatkowo mocne, oślepiające słońce często jest sporym zagrożeniem.

 

Folie na szyby LLumar mogą to zmienić. Przywrócić komfortową jazdę w chłodniejszym samochodzie wybierając sprawdzone folie na szyby samochodowe. Potwierdzono, że folie do przyciemniania szyb samochodowych - folie ochronne LLumar znacznie ograniczają nagrzewanie wnętrza samochodu obniżając temperaturę wewnątrz o kilka stopni C.

Redukują doskonale nagrzewanie auta i nie ograniczają przy tym widoczności! Odbijają dużą część energii słonecznej. Poprawna instalacja przez osoby z doświadczeniem sprawi, że położone folie przyciemniające na szyby samochodowe nie będą zauważalne gołym okiem. Żadnych niedociągnięć, przerw, fałd i załamań.

Blokując ponad 99% szkodliwego promieniowania UV, przyciemniane folie na szyby LLumar chronią pasażerów przed uszkodzeniami skóry, a także chronią całe wnętrze samochodu przed pękaniem oraz blaknięciem. Ponadto folie na szyby samochodowe zmniejszają odblaski, przez co Twoje oczy będą mniej zmęczone.

 

Folia do przyciemniania szyb samochodowych termokurczliwa posiada odpowiednie filtry UV. Jest ona zarazem folią przeciwsłoneczną. Jej instalacja odbywa się na szybach bocznych auta oraz na szybie tylnej z pominięciem szyby przedniej.

Wybierz z szerokiej gamy dostępnych produktów najlepsze folie samochodowe - ceramiczne LATI, metalizowane, niemetalizowane, spektralno-selektywne. Dobierz folie na szyby samochodowe LLumar - od jasnych do ciemnych, chroniących prywatność Swoją oraz pasażerów i ich rzeczy.

 

Podróżuj bezpieczniej i z dużo większym komfortem z foliami na okna LLumar. Przyciemnianie szyb jest rekomendowane przez Amerykańską Fundację Raka Skóry jako część programu kompleksowej ochrony skóry. Zamów folie do przyciemnainia szyb samochodowych razem z montażem!


Folie przeciwsłoneczne i folie do przyciemniania szyb samochodowych


folia samochodowa

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.