Kontakt

   •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

   •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Twoje auto będzie wyjątkowe

Przyciemnianie szyb samochodowych

Folie do przyciemniania szyb samochodowych

 

przyciemnianie szyb samochodowych pwj llumar

 

Przyciemnianie szyb folią


Pewnie, że tak. Gdziekolwiek jedziesz chcesz, aby Twój samochód wyglądał jak najlepiej - folie przyciemniające LLumar pomogą ci w tym. Realizując przyciemnianie szyb samochodowych wybierając folie samochodowe LLumar nie tylko poprawisz wygląd auta, ale również umożliwisz ochronę prywatności wewnątrz samochodu. Entuzjaści samochodów są zgodni, że instalacja folii dla szyb samochodowych LLumar poprawia styl i wygląd każdego samochodu.

 

Doskonały tuning optyczny auta zapewni folia do przyciemniania szyb termokurczliwa LLumar. Chcesz sprawdzić jak będzie wyglądał Twój samochód gdy zastosujesz folie do przyciemniania szyb samochodowych? Przyciemnienie szyb umożliwi nasz wizualizer. Sprawdź go. Wybierz rodzaj i typ samochodu, jego kolor oraz rodzaj tapicerki (jasna bądź ciemna). Dobierz jedną z 4 rodzajów folii do oklejania szyb samochodowych, a następnie serię przyciemnienia. Zobacz jak będzie wyglądał samochód z zewnątrz oraz jak będzie wyglądała widoczność ze środka samochodu wybierając rożne folie do przyciemniania szyb samochodowych (folie do oklejania szyb samochodowych). 

Zobacz dlaczego warto wybrać folie na szyby LLumar:

 • Szeroka gama przyciemnienia - od jasnych do ciemnych folii
 • Ładny węglowy kolor idealnie pasuje do fabrycznie instalowanych przyciemnianych szyb
 • Zapewnienie ochrony prywatności dla pasażerów i ich rzeczy osobistych
 • Redukcja odczucia ciepła słonecznego
 • Redukcja odblasków na szybach

 

Stosując folie samochodowe LLumar do przyciemniania szyb samochodowych, nie tylko dopasujesz wygląd swojego samochodu do swoich preferencji "pod SIEBIE", ale również otrzymasz niezrównaną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz nadmiernym nagrzewaniem wnętrza auta.

Folia na szyby samochodowe - korzyści

 • Niższa temperatura wewnątrz samochodu, a więc większy komfort podróżowania
 • Zapewniona skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV (ponad 99%!)
 • Ochrona tapicerki przed pękaniem i blaknięciem wewnątrz auta
 • Brak refleksów na szybach - lepsza widoczność, większa precyzja, mniejsze zmęczenie

Doskonale wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój samochód. Chcesz, aby przez lata wyglądał jak najlepiej? Będzie jeśli zastosujesz folie samochodowe LLumar. Folia do przyciemniania szyb termokurczliwa spełni, aż nadto te oczekiwania.


Wybierając nasze folie ochronne do klejenia szyb - możesz liczyć na doskonały produkt i wysoką trwałość folii samochodowych jak: folia do przyciemniania szyb ceramiczna LATI, folia do przyciemniania szyb niemetalizowana seria AT i ATC, folia przyciemniająca metalizowana seria ATR oraz folia do przyciemniania szyb samochodowych spektralno-selektywna seria AIR. Na rynku znanych jest również wiele innych produktów jak chociażby folie do przyciemniania szyb samochodowych 3M, Hanita, SolarScren, Global, Suntek, Maxwell, RR Custom, Armorlite.


Twoje pełne zadowolenie jest gwarantowane przez producenta. Zamów folie do przyciemniania szyb samochodowych razem z montażem.

 

Przyciemnianie szyb

Sprawdź stopnie przyciemnienia szyb

folia do oklejania szyb
stopnie przyciemniania folii

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.