O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie do przyciemniania szyb LATI

Folie do przyciemniania szyb samochodowych LATI / CTX

Folia przyciemniająca na szyby - ceramiczna LATI / CTX LLumar


Jest to seria folii dwuwarstwowych ceramicznych. W produkcji tej serii wykorzystywana jest technologia napylania nono-ceramicznymi cząsteczkami. Dzięki zastosowaniu tej najbardziej zaawansowanej technologii powstały folie do przyciemniania szyb samochodowych, które posiadają doskonałe właściwości techniczne. Dodatkowo folie przyciemniające tej serii dzięki zastosowaniu podzespołów ceramicznych posiadają bardzo niski refleks wewnętrzny co przekłada się na niepowstawanie efektu lustra w nocy podczas cofania autem. Redukują odblaski nie doprowadzając do zmęczenia oczu podczas długich podróży. Folie przyciemniające z serii LATI są bardzo mocno zbliżone do fabrycznych przyciemnień szyb. W serii LATI zastosowany jest klej HPR jak również najbardziej zaawansowana warstwa SR utrudniająca porysowanie folii podczas jej użytkowania. Folie z  tej serii dzięki zastosowaniu wysokiej,jakości poliestrom charakteryzują się świetnymi właściwościami termokurczliwości co ułatwia montaż folii do przyciemniania szyb samochodowych.

 

Folia LATI / CTX występuje w 4 odcieniach (stopniach przyciemnienia):
Lati 05% - przepuszczalności światła widzialnego
Lati 15% - przepuszczalności światła widzialnego
Lati 35% - przepuszczalności światła widzialnego
Lati 50% - przepuszczalności światła widzialnego

 

Folia przyciemniająca z serii Lati posiada dożywotnią gwarancję

 

Dostępne szerokości rolek:
0,51m x 30,5 mb (dostępne z atestem ABG)
1,02m x 30,5 mb (dostępne z atestem ABG)
1,52m x 30,5 mb
Folia LATI jest sprzedawana również na metry bieżące.

 

folia do ochrony lakieru ppf standard glosswroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.