O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie do przyciemniania szyb IRX
 

Folie do przyciemniania szyb samochodowych IRX

Folia przyciemniająca na szyby - nano ceramiczna IRX LLumar


Najnowsza perełka inżynierów LLumar - folia do przyciemniania szyb samochodowych serii IRX. Jest to połączenie dwóch technologii, znanych z folii ceramicznych LLumar, Lati / CTX i serii foli AIR (redukujących promieniowanie podczerwone IR). W kombinacji tych dwóch niezwykle zaawansowanych technologii powstała nowa, jeszcze lepsza folia do przyciemniania szyb samochodowych IRX. Produkty tej serii wykazują się jeszcze wyższymi parametrami redukcji całkowitej energii słonecznej niż produkty z serii Lati / CTX, dzięki czemu podróż autem z tymi foliami będzie jeszcze przyjemniejsza.

 

Najjaśniejsze produkty tej serii są znacznie skuteczniejsze od najciemniejszych folii z serii niemetalizowanych ATC. Folie do przyciemniania szyb tej serii charakteryzują się również bardzo niskim spadkiem parametrów technicznych w stosunku do przyrostu odcienia folii. Folie do przyciemniania szyb IRX redukują 99% szkodliwego promieniowania UV odpowiedzialnego za stężania się ludzkiej skóry i niesycenie elementów wyposażenia wnętrz.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Folie samochodowe serii IRX występują w odcieniu węgla drzewnego, dzięki czemu maksymalnie możemy zbliżyć się do kolorystyki fabrycznie przyciemnionych szyb. Folie samochodowe seria IRX charakteryzuja się również najlepszymi właściwościami optycznymi porównywalnymi z wysokiej jakości okularami przeciwsłonecznymi.


Folie do przyciemniania szyb serii IRX dostępne są w czterech odcieniach:
- IRX 05 – przepuszczalności światła
- IRX 15 – przepuszczalności światła
- IRX 35 – przepuszczalności światła
- IRX 50 - przepuszczalności światła
Folie przyciemniające serii IRX posiadają dożywotnią gwarancję producenta.Dostępne szerokości rolek folii nano ceramicznej IRX:
0,51m x30,5 mb
1,02m x 30,5 mb
1,52m x 30,5 mb

 

 

wroc do katalogu produktow 

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.